ZASADY KOMENTOWANIA BLOGA

TO JEST BLOG O CHEMTRAILS, A NIE O SMUGACH KONDENSACYJNYCH!!!

Wszystkie uczone wykłady na temat powstawania smug kondensacyjnych, jako niemające związku z tematyką bloga, wywalam do spamu.

Żaden (za przeproszeniem) gówniarz, który urodził się pod niebem zasnutym chemiczną zawiesiną i nigdy nie widział jak wygląda normalne niebo nie będzie mnie pouczał, że niebo zawsze tak wyglądało i że samoloty zawsze zostawiają za sobą smugi. Nie wiesz nic o tym, co było zawsze, bo zawsze nie było cię na świecie!

Jestem osobą w wieku więcej niż dorosłym, więc pamiętam jak wyglądało niebo lat 60, 70, 80 i 90 i mogę je porównać z obecnym. Różnica jest wręcz porażająca! Samoloty odrzutowe latały po niebie na długo przed moim przyjściem na świat i nigdy, aż do około roku 2005, nie zostawiały na niebie żadnych trwałych smug! I nagle, po naszym wstąpieniu do NATO, zaczęły to robić! I to na jaką skalę!

Miałam w rodzinie oficera, więc w latach 70. bywałam w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Poza tym kilkakrotnie zdarzało mi się spędzać wakacje niedaleko baz wojsk lotniczych. Samoloty odrzutowe latały po niebie przez całą dobę i przy każdych warunkach pogodowych, ale nigdy nie zostawiały smug. Ciągnęły za sobą krótką contrail, która w ciągu kilku sekund całkowicie znikała.

Mieszkam pod Warszawą, gdzie krzyżują się ruchliwe korytarze powietrzne wschód-zachód i północ-południe i mam włączony flightrada24 i planefinder, a mój komputer stoi pod oknem stropowym, skąd mam doskonały widok na niebo, więc nawet nie próbuj mi wciskać kitu, że smugi wiszące na niebie to zwyczajne smugi kondensacyjne, pozostawiane przez samoloty pasażerskie i transportowe.

Jeśli napiszesz, że jestem murzynką twój komentarz wyląduje w spamie jako oczywiste kłamstwo, z którym nie warto polemizować. Jeśli napiszesz, że mylę smugi kondensacyjne z chemicznymi będzie to takie samo oczywiste kłamstwo, więc nie oczekuj, że będę tracić czas na dyskusje strzyżono-golono.

Komentarze typu „bzdury, głupoty, leczcie się na głowę” kończą żywot w spamie, jako bezwartościowe merytorycznie i świadczące o bezsilności intelektualnej ich autora oraz o całkowitym braku dowodów i argumentów na potwierdzenie jego racji.

Zdjęcia samolotów rolniczych i gaśniczych rozpylających chemię również lądują w spamie.

NIE POWOŁUJEMY SIĘ NA OPINIE NAUKI, AUTORYTETÓW ANI INNYCH EKSPERTÓW (np. z Nautilusa), lecz piszemy o tym, co widzimy na własne oczy.
—————————————————

Instrukcja używania znaczników html w komentarzach:

(przydają się do cytowania autorów bloga lub innych komentatorów i do dodawania linków oraz zdjęć w komentarzach) znajduje się w panelu bocznym bloga, na samym dole.

125 odpowiedzi na „ZASADY KOMENTOWANIA BLOGA

 1. hovara pisze:

  @astromaria
  Tak te różowe, które przed dwoma godzinami płynęły po moim niebie 😉
  ale ale, prawda one przecież nie istnieja.
  Ps. co do tych znamion czy dziurek na nodze, to nie wiem, mój kocur mnie nie raz drapnie to tu to tam i mam teraz blizny po kocie, także marna nadzieja na znalezienie tej akurat blizy kułeczka.

 2. astromaria pisze:

  PS. W nerce coś mnie kłuje, ale obawiam się, że to zwykły kamień.

 3. hovara pisze:

  @astromaria
  Jak uda mi sie zciągnąć z pewnego serwera 🙂 zdjęcie aktualnej ziemi w bardzo dobrej rozdzielczości to Ci przeslę. Bo nie wiem czy moge to opublikować, są pewne ograniczenia.
  A po sądach nie chcę sie włuczyć. Jedno juz takie oglądałam, obecnie chmury maja faktycznie dziwne kolory.

 4. hovara pisze:

  @mnie kłuja dzisiaj obie, czy to zbieg okoliczności?

 5. hovara pisze:

  @astromaria
  Pije pokrzywę, a dzisiaj dokupiłam Urosan. I zwyczajowo jem żórawinę.

 6. hovara pisze:

  @astromaria
  Ta żurawina – spiaca jestem. Bardzo duzo ludzi – co ostatnio zauwazyłam ma infekcje dróg moczowych.

 7. astromaria pisze:

  @ ehovara: jeśli masz konto na Google (adres mailowy), to masz też dostęp do wszelkich usług, takich jak m.in. Google Docs. Jest to dość sprytna rzecz, bo możesz tam umieszczać i udostępniać innym wszelkie materiały, które uważasz za wartościowe. Wiem, że Google to szpieg, ale i bez Google jesteśmy szpiegowani wszędzie, gdzie tylko się ruszymy.

 8. hovara pisze:

  @astromaria
  ok

 9. UN przysłało mi zaproszenie do aplikowania o pracę za mnimum $130k rocznie. Uważacie, że powinnienem wysłać CV? :mrgreen:

 10. kopernikus pisze:

  Patryku możesz mieć problemy z komputerem i mogą się z nim dziwne rzeczy to normalka też to miałem pewnie się z tobą bawią.i jeżeli to ich robota to ich z tego wyleczymy.możesz im to powedzieć na głos ale nie musisz bo widzą twoje myśli i wszystko wiedzą.Jeżeli chodzi o Pająka to możliwe że opisy te zostały usunięte. Ja wiele jego opisów drukowałem na papierze bo wiem że te gnoje wymazują magnetyczne zapisy które im szkodzą.Opisy o inplantach i zdjęcie z blizną które umieścił Pająk akurat mam,ale kiedy złapałem ich jak mi wstawiali inplant w lewą nogę,to już nie miałem wątpliwości że to robią .Robili mi to o 2 15 jak spałem i nagle poczułem swędzenie na nodze i się raptownie obudziłem,zapaliłem światło i spojrzałem na nogę gdzie mnie swędziało.Byłem całkiem odkryty a kołdra leżała obok.w miejscu o którym wam pisałem znajdowała się kropla świeżej krwi i stróżka ok 5 cm wzdłóż grzbietu piszczeli pomiędzy miejscem ukłucia była przerwa ok 2 cm .Zadna ciecz nie płynie pod górę tylko spływa w dół ,sięgnąłem po telefon i zrobiłem 3 zdjęcia żeby pokazać innym jak je wywołam .Gdy poszedłem do fotografa karta pamięci była czysta i tak zrobili mnie w h…a. Gdy spytałem Irmy czy to ich robota potwierdziła że tak a kiedy spytałem dlaczego stóżka płynęła po grzbiecie kości piszczelowej a nie w dół ,powiedziała że wisiałem w powietrzu jak mi to robili ,przecież to logiczne,ale nie zdążyli zagoić ranki bo sygnał telepatyczny nie mógł mnie dłużej utrzymać w uśpieniu bo mam chipa w nerce który osłabia jego działanie i tak ufole nasrali sobie w papiery bo szybko się im odwdzięczyłem.Pewnie wiecie o bezkrwawych operacjach robionych przez magów ,Wykorzystują taką samą wibrację to otwierania i zasklepiania ciała nie uszkadzając tkanki.Urządzenie to podobne jest do latarki z tubą z przodu. krótki opis tego urządzenia można znaleść w ksiązce Monroea ” Podróże w czasie”.Poszukam tego tomu i wam napiszę bo cały jego księgozbiór to ok 2500 stron i trudno tam coś znaleść jak się nie wie gdzie.Mario nie wdawaj się z dupkami w dyskusje bo wysysają cie w ten sposób z energii,a nerka na pewno nie boli cię od chipa bo jest obojętny dla ciała.Pewnie masz kamień i musisz go usunąć,Rozbij go laserem to najlepsza metoda i nieszkodliwa Przynajmniej tym banda nie robi nikomu krzywdy. Hovara jak znajdziesz filmiki meterologów z Hamburga robione przez satelity które oni ujawniają na YOU TUBE to zobaczysz jaką piękną pajączyną chemitrails jest otoczona ziemia,prawie nie widać ziemi,i pamiętaj Strach jest twoim największym wrogiem,jest przeciwieństwem miłości,im bardziej będziesz się bała tym więcej go będziesz przyciągać.Jest to zasada przyciągania się energii która panuje we wszechświecie…….Pozdrawiam Kopernikus ($$$)

 11. hovara pisze:

  @kopernicus
  Nie ma we mnie strachu, życie mnie tego nauczyło. Wiem również, że są inne światy (jedni na to mówią wymiary, wierzący niebo) Niejednokrotnie wiem, co sie wydarzy – nie jest to prosty przekaz, ale potrafie to zrozumieć i przełożyć by wiedziec o co chodzi. Mam „swoich” gdzieś tam, co mnie chronią lub swojego można tak powiedzieć (być może jak to określacie – karma).
  Nie wyrządzam ludziom krzywdy, nigdy tego nie robię, staram się pomagać nawet tym, którzy są źli. Oni czasami nie mają pojęcia, że źle czynią. Od bardzo dawna zmieniłam sposób podejścia do takich osób i sprawdza się na 100%. Zmieniam swoje otoczenie na troche lepsze (próbuję to robić). Jest to bardzo trudne ale jest to dla mnie wielkie wyzwanie. Mam już bardzo duży dorobek.
  Czym więcej dobra tym lepiej się żyje. Mam swój wypróbowany sposób na Unych, którzy mulają nam ziemię, już widzę efekty tej działalności. Mamy wielką moc i nie wiemy o tym, że ja mamy, choć wszyscy ją używamy 😉 .

 12. Tak szkolone są dzieci przez propagandę NASA !
  NASA-Contrail-Propaganda for Kids „Student’s Cloud Observation Online“ STOP CHEMTRAILS!

  Tutaj film o geoinzynierii ZDF w języku niemieckim ale można się zorientować o co chodzi.
  Niemieccy meteorologowie są bardziej zorientowani w sytuacji niż nasi.
  Geo-Engineering – ZDF nano – Chemtrails – Düppel & Geisterwolken 1/2

  I Fuck you Obamy

 13. kopernikus pisze:

  hovara.Czytają twój komentarz można poczuć ciężar twojego życia .Myślę że przeżyłaś wiele problemów ,ale nic nie jest przypadkiem Wszystko służy Wszystkiemu.Im większy bagaż niesiesz teraz tym lżej będziesz miała po drugiej stronie Tak wznosi się dusza na wyższe poziomy Swiadomości.Jeżeli masz np Jasnowidzenia to można go wzmocnić i przyspieszyć lub opóżnić ,ale niedługo nie będziesz miała takiej potrzeby bo to przyjdzie samo.Jeżeli chodzi o nasze myśli to masz całkiem rację ,tylko ludzie sobie nie zdają sprawy z mocy umysłu i wypowiadanych niepotrzebnie słów .,a póżniej się dziwią że mają pomieszane bo co chwilę zmieniają myśli i uruchamiają nowe wydarzenia które zaczynają się na siebie nakładać i tworzyć chaos.Jeżeli o czymś myślisz dłużej niż 18 sek uruchamiasz wydarzenie które zaczyna się materializować ,przypomina to Watę Cukrową gdyż energia zaczyna się przyciągać i zagęszczać .Fizycy kwantowi nazywają to polem torsyjnym.Większość ludzi nazywają to Księgą Akaszy .Właśni z tych pól torsyjnych dzięki intuicji otrzymujesz twoje wizje bo się do nich podłączasz ,Po drugiej stronie czas nie istnieje jest tylko „Teraz’ .Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o wszechświecie to musisz zdobyć książkę Tajemnice Wszechświata” którą dostają uczniowie Instytutu OOBE Monroe .Moją wcieło jak pożyczyłem i sam już nie mam.,ale poszukaj „Księgi Urantii” z lat 30-ch jest w internecie przetłumaczona na Język Polski.Jak znajdziesz to nie zaczynaj czytać od początku tylko od 3 lub 4 rozdział bo się pogubisz i niewiele zrozumiesz.A z tym wybaczaniem to masz rację ,bo tzw,Dobro i Zło tworzą jeden element ,Tylko że obecnie są nie zbalansowane nie tworzą spójności lecz chaos.Jeżeli chodzi o Karmę to coś podobnego do dyskietki która zapisuje wszystkie nasze czyny,otrzymując informacje poprzez nasze zmysły i je zapisuja,Dlatego nie można jej oszukać bo pamiętamy co i kiedy uczyniliśmy.Oszukać samego siebie się nie da…….Kopernikus($$$) Ps.Widzę że umieściliście jeden z filmów o którym mówiłem..

 14. Znalazłem o tej bliźnie tutaj:

  http://www.totalizm.pl/ufo_pl.htm

  Niestety strona ta straciła wiarygodność w moich oczach jak zacząłem czytać o tym, że WTC było zniszczone przez UFOnautów. To wytłumaczenie wogóle nie trzyma się kupy. Są w tej chwili tysiące dowodw na to, że był to zamach rządu USA w celu ograniczenia swobód obywatelskich (Patriot Act), w celu zrabowania złota, które to znajdowało się w podziemiach WTC, w celu „zgarnięcia” pieniędzy za ubezpieczenie budynków i o wiele więcej.

  Pierwszy raz jak się dowiedziałem o wydarzeniach w NYC jechałem samochodem do zakładu fotograficznego około 9 rano i słuchaem w radio wiadomości na żywo. Później w pracy, jak zobaczyłem w TV, jak zawalają się budynki, to powiedziałem kumplowi z pracy „to nie może być zamach terorystyczny, to jest kontrolowane wyburzanie”. Transmisja telewizyjna w USA trwała 48 godzin bez przerwy i w pierwszych 24 godzinach bez reklam i oglądałem ją prawie cały czas. Ale to tak na marginesie.

  Co prawda widziałem na jednym z filmów pojazd kierujący się w stronę WTC nr.2 zaraz przed uderzeniem, ale mógł to być montaż. Wydaje mi się, że próbuje się w ten sposób odciągnąć uwagę od tego co się wydarzyło zwalając winę na UFO, czyli jednocześnie obalając całą teorię roboty wewenętrznej jako, że dla większości ludzi UFO nie istnieje. To taka moja refleksja w tym temacie.

 15. A jeszcze jedna rzecz, która mi w tym wszystkim mi nie pasuje, to jest to, że uprowadzenia i implanty następują pomiędzy godziną 2-5 rano. A co jeżeli ja nie śpię w tych godzinach??? Bo tak akurat się składa, że większość życia przepracowałem w nocy. Więc nie mają mnie kiedy zgarnąć 🙂

 16. hovara pisze:

  @Wojciech
  Podobnie ze mną – tez byłam markiem nocnym. Ale ostatnio chodzę spać z kurkami 8)
  Aha zapomniałabym – mam coś do sprzedania :mrgreen:
  @kopernikus
  Ściągnę Urantię i poczytam.

 17. kopernikus pisze:

  Wojtku widzę że ostro działasz.Właśnie tak wygląda blizna jest mało widoczna i trudno ją zauważyć to zależy od człowieka i jego właściwości ciała do gojenia się oraz jak długo się ją posiada.Moje są mocno widoczne bo mają kilka lat ,zapadnięcie skóry w tym miejscu jest z pół milimetra.Zakładają je tym osobą które sa zdolne do rozrodu a.póżniej nas okradają z jajeczek i plemników i rozmnażają jako swoich niewolników po kosmosie .Robią to przynajmniej raz w roku.Wyciągając nas z łóżka kradną plemniki i jajeczka .często gwałcą kobiety a póżniej wymazują to z pamięci żeby ofiary tego nie wiedziały.Dlatego unikają Karmy bo ofiara jest tego nieświadoma.Zanim się zbliżą wysyłają sygnał telepatyczny że mamy ich nie widzieć i nasze umysły nie rejestrują ich obecności.Wtedy wyciągają nas przez sufit zamieniając własciwości naszego ciała które przechodzi przechodzi przez ściany jak przez sito Dematerializują i na odwrót .Dlatego nikt nie wie żecoś takiego się wydarzyło bo był w hipnozie .Można to odtworzyć tylko poprzez hipnozę regresyjną.Jeżeli chodzi o WTC to obaj macie rację.To co widać na filmach /Ufo/to był obserwator który nie bierze udziału w wydarzeniach.Wysadziły je służby specjalne żeby zwinąć 80 ton złota które tam były i skasować odszkodowanie.Tu masz całkowitą rację.Pająk już przesadza z tym że wszystko to wina Ufo.Przestał odróżniać dobrych od złych i obciąża wszystkich ufoli jednakowo.Z drugiej strony patrząc to też ich robota bo oni sterują tymi służbami dzięki Reptilianom ktorzy mogą przybierać ludzką postać,i zarządzają tymi służbami jako elita iluminatii.Na pewno już o tym wiesz bo pełno jest teraz informacjii na ten temat w internecie,więc nie ma co się powtarzać.Faktem jest jednak że posiadają technologie o których pisze Pająk i nie warto ich rozwcieczać,Przekonałem się na własnej skórze jak zmienili mi rzeczywistość,bo mogą posuwać się w czasie.Wojsko też już posiada takie technologie i każdy lotniskowiec i samoloty Typu niewidzialne skrzydło/B/posiada takie urządzenie.To wynalazek TESLI i REICHA z 42 roku i projekt Pchiladelfia Pooglądaj filmy Pchila Schneidera na YOU TUBE.który długo nie pożył jak to ujawnił. Mafia militarno przemysłowa dawno korzysta z tych technologi ,jest ona tylko dla wtajemniczonych. A propo????? Jestem ciekaw ile waszych dzieci pałęta się po kosmosie Wojtku i hovara i nawet o tym nie wiecie Ha…Ha..Ha.a wy nie możecie znaleść chipa i go załatwić. Poczekam….hovara jak poczytasz Urantię ,a trochę to potrwa to pewnie serafini wezmą cię do siebie jako doradcę żeby budzić te śpiace barany…….. Pozdrawiam Kopernikus ($$$)

 18. TheEndi pisze:

  @Astromaria

  Przepis na oczyszczanie nerek (ktoś doradzał kiedyś na Twoim, głównym blogu):

  4 surowe żółtka utrzeć z 1/4 litra oliwy jadalnej, dodać sok z 2 cytryn i 100 g spirytusu lub 200 g czystej wódki. Wymieszać. Masę podzielić na dwie równe części. O godz. 18.00 spożyć jedną część tej masy, a rano o godz. 8.00 wypić 2 łyżki stołowe oleju rycynowego. O godz. 13.00 spożyć drugą część tej masy, a o godz. 18.00 znów dwie łyżki oleju rycynowego. Kurację powtórzyć po 10 dniach.

  Dobry wynik daje oczyszczenie nerek przy pomocy mieszanki soków z marchwi, selera, pietruszki w proporcji (9:5:2). W celu rozpuszczania wszystkich kamieni w organizmie wykorzystany jest napar z owoców dzikiej róży: 2 łyżki stołowe owoców dzikiej róży zalać 200 ml wody, gotować przez 15 minut, a następnie ostudzić. Po tym przecedzić i pić 1/3 szklanki 3 razy dziennie przez 2 tygodnie.

  A tak poza tym:
  Nerki > Partnerstwo
  Kamień > Stary uraz psychiczny
  Ale Ty to wiesz… 😉 Na zdrowie.

 19. kopernikus pisze:

  Jeżeli mogę się wtrącić.The Endi. Metody oczyszczania nerek i wątroby które podajesz są niezłe i nieinwazyjne ale,poznałem jeszcze lepszą która ukrywana jest od 100 lat. NaCl O2 / Chloryn sodu/dokładnie jest to wodny roztwór utlenionej soli kuchennej.Odkrył to przypadkowo inż Jim Humble a preparat nazywa się MMS .Po dodaniu octu lub kwasu z cytryny ,następuje reakcja chemiczna która rozbija chloryn sodu na sód i dwutlenek chloru uwalniając dwa atomy tlenu który zaraz wchodzi w reakcje z toksynami i je utlenia Niszcząc natychmiast bakterie,grzyby i pleśnie których pH jest pomiedzy 3,6- a 4,2. Efekt działania chlorynu sodu jest niesamowity i wielokrotnie to sprawdziłem.Spala także tkankę tluszczową utleniając ją. Stosuje sie go do uzdatniania wody którą pijecie w kranach z tym że jest nieuaktywniany więc nie daje żadnych efektów zdrowotnych…. Pobierznie opisałem jego działanie w swojej książce w rozdziale dodatki bo gdy pisałem książkę jeszcze o nim nie wiedziałem.W przeciwieństwie do Zappera jego działanie jest wybiórcze i niszczy tylko to co jest kwaśne i szkodliwe dla organizmu.Zaznaczę tylko że osoby które mają zatoksycznioną wątrobę po zażyciu chlorynu sodu lepiej niech pozostają w pobliżu kibla.Sprawdziłem to osobiście…Jest to jeden z najlepszych sposobów leczenia wszelkich chorób jakie znam,A znam ich sporo…bo mam takie zboczenie że lubie wszystko wiedzieć..Kopernikus

 20. kopernikus pisze:

  Poganko;;masz pomysła lepszego niż Kiepski!!! .Znając trochę męską psychikę wykorzystał bym męskie ego.;Wiesz dobrze że jak kobieta chce zgnoić faceta to wystarczy że mu powie że byl cienki w łóżku.Jest to bodziec działający jak płachta na byka.Myślę że we wszystkich blogach do jakich mamy dostęp powinniśmy umieszczać informacje o skutkach działania chemitralu na popęd sexualny.i rozrodczość. Nie trzeba nikogo okłamywać aby przyciągnąć jego uwagę i zainteresowanie,wystarczy ujawniać prawdę o skutkach działania tych trucizn.;; Jak wiecie rozpylane substancje zawierają tri aluminium,brom który dodawany był do wody w obozach koncentracyjnych a także do kawy w wojsku w celu wyhamowania popędu sexualnego oraz obojętności i spowolnienia reakcji człowieka,fluoru,strontu i kilku innych toksyn,a także oleju transformatorowego/najgorsza trucizna niszcząca pole Meisnera/aurę/ i wiele odpadów organicznych mających na celu zniszczenie naszego systemu immunologicznego. Taka mieszanina nie jest przypadkowa i ma celu blokowanie dopływu tlenu do organizmu,blokowanie sił witalnych,oraz niszczenie neuronów w mózgu.;Chroniczne niedotlenienie powoduje problemy w zwodzie a na dłuższą metę impotencję.a niszczenie sił witalnych i neuronów niechęć do sexu.; Energia Kundalini odpowiedzialna za popęd zostaje zablokowana.; I taki jest cel chemitrial dokonać depopulacji hamując i blokując popęd sexualny.Najnowsze badania pokazują że 40% plemników u młodych mężczyzn nie ma już możliwości rozrodczych i są nieaktywne.Jestem w stanie udowodnić każdemu „naukowcowi” i niedowiarkowi że chemitrial jest przyczyną rosnącej bezpłodności i impotencji w celu wyniszczenia ludzkości.Myślę że na wszystkich blogach związanych z chemitrial powinno pisać;;;CHEMITRIAL TO PRZYCZYNA ROSNACEJ BEZPLODNOSCI I IMPOTENCJI PANOWIE,;;Co ty na to Astromario.;;;Kopernikus

 21. Dzisiaj to była masakra, nie tylko tlenek glinu, brom, tlenki siarczku i sadza węglowa. A jeżeli chodzi o sexualność to nie tylko opadnie, może i nawet uschnie. Coraz wiecej ludzi zamienia się w tzw mumie demencyjne. Dzieje sie to z juz z ludźmi którzy nie maja 60 lat. Jest ich co raz więcej.

 22. Adam pisze:

  Kopernikus, byłbym wdzięczny, gdybyś mi pomógł i napisał jak konkretnie i z czego skorzystać, aby oczyścić w miarę organizm jak pisałeś. To naprawdę nie szkodzi? Mój mail- aveallah@gazeta.pl Pozdrawiam

 23. kopernikus pisze:

  Adam>>> Najlepsza metoda z najbardziej nam dostępnych i tanich jest metoda Georga Ashkara chociaż trochę uciążliwa ,ale naprawdę bardzo skuteczna i prawie nic nie kosztuje.W około 3 miesiące organizm wyrzuci niemal wszystkie toksyny oprócz pyłu aluminium z płuc po Chemitrial .Nawet ci na Górze nie wiedzą jak się go pozbyć żeby człowiekowi nie zaszkodzić.Cząsteczki aluminium zaklejają pory płuc /2-10 mikronów/ i organizm jest niedotleniony.Na You Tube zobacz filmy Georga jak to robić.Jest to bardzo proste jak zrozumiesz o co chodzi.Nie będę ci podawał innych metod bo są za drogie i trzeba mieć od groma czasu żeby z nich korzystać,a do tego i kasę.Połącz to z metodą Jima Humble żeby utleniać toksyny atomowym tlenem i je neutralizować.Preparat nazywa się MMS /chloryn sodu/NaClO2 Znajdziesz wszystko w Google,dlatego nie chcę tego pisać na blogu.Myślę że to ci wystarczy żeby mieć spokój na parę lat.>>> Jak chcesz wiedzieć dokładnie co ci jest to muszę mieć twoje zdjęcie,wtedy Irma zrobi ci dokładną diagnozę,a jak jest jakaś hiena która cię wysysa to kopnie ją w d..ę.W Aurze człowieka widać wszystko co do niej nie należy i ją zaburza..,,,Właśnie Wojtek przysłał mi zdjęcie i od razu widać że jest nie ciekawie. Z daleka widać skutki działania „Chema”.Za to co nam robią zabił bym bez litości skur,,,,,nów..My sobie poradzimy bo wiemy co robić,ale ilu ludzi umrze nie wiedząc dlaczego.Zawsze dzieci najbardziej cierpią ,Nie chcę nawet o tym myśleć,bo od 12 lat dostaję wścieklizny jak spojrzę na niebo ,bo nic nie mogę zrobić.,,,, Podaję ci swojego meila bo nie mogę wysłać wiadomości na twoją skrzynkę .,,, nubira81@wp.pl Kopernikus

 24. konrad pisze:

  ta strona z petycjami to scam. stronka podstawione przez zainteresowanych. zobaczcie co pokazuje jako ostatnie wpisy z polski:

  Boles Urniaż, Poland
  Chavera Oh, Poland

  nawet nie postarali sie o polskkobrzmiace nazwiska…. olewam ta strone.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s