Grupy o chemtrails na Facebooku

Stop chemtrails nad Polską

Nie dla chemtrails

Chemtrails

Otwarta grupa ,,STOP CHEMTRAILS akcje przeciw geoinżynierii”

Jeśli jakiejś tu nie wpisałam lub jeśli pojawiła się nowa proszę o informację

 

Reklamy

6 odpowiedzi na „Grupy o chemtrails na Facebooku

 1. Chemiczne chmury…….. prostym ludziom walczącym o codzienny byt, nie chce się nawet spojrzeć na niebo a co dopiero pomyśleć co się na nim dzieje. DLATEGO bezkarnie można na nim czynić cuda czyli kreować przyszłość na swoje upodobanie, i tak nikt w to nie uwierzy. Zastanawia mnie dlaczego ZABRONIONO O TYM MÓWIĆ W ŚRODKACH MASOWEGO PRZEKAZU . Kto ma taką moc że to uniemożliwia , a każdego kto próbuje z tym tematem wyjść publicznie natychmiast się OŚMIESZA. Obserwuję niebo od dziesiątek lat , mam też podstawową wiedzę z meteorologi i obserwacji zjawisk na nim występujących. TO co człowiek obecnie czyni na niebie jest zbrodnią . Myślę że każdy wie że tak jak na ziemi są drogi dla samochodów , tak na niebie są korytarze powietrzne dla samolotów .i zajmują one odpowiedni SKRAWEK nieba. Tymczasem gdy obecnie patrzymy na latające samoloty odnosimy wrażenie że mogą latać jak chcą i gdzie chcą bez zachowania jakichkolwiek reguł. Nie było by to groźne gdyby nie to co zostawiają po sobie , przerażające wydzieliny pokrywają niebo białym welonem, nie ma już błękitu jest niby chmura —- jakie zadanie ma do spełnienia… Jest wiele spekulacji , ale o dziwo do żadnej nie ma oficjalnego odniesienia ze strony odpowiednich URZĘDÓW stojących na straży czystości powietrza, bo musicie Państwo wiedzieć że przy Naszym Rządzie jest DEPARTAMENT CZYSTOŚCI POWIETRZA….czym się zajmuje skoro nie wie jaki jest skład chemiczny unoszącej się w powietrzu zawiesiny. WSZELKIE TEORIE SPISKOWE SĄ OŚMIESZANE….bez merytorycznego uzasadnienia….bo to nie prawda i już sprawa załatwiona. Musicie Państwo wiedzieć że dzieje ludzkości zwłaszcza w obecnych czasach , to dogłębnie przemyślane działanie ludzi zwanych OŚWIECONYMI którzy mając WIEDZĘ i ŚRODKI kreują otaczający Nas ŚWIAT. Rozum —-to wiedza plus doświadczenie…..jeżeli się nie ma chociaż jednego z tych składników to jest się podatnym na MANIPULACJĘ .

 2. astromaria pisze:

  Właśnie przeczytałam na Facebooku, że jedna z uczestniczek grupy o chemtrails usiłowała pokazać swojej, ogólnie inteligentnej, koleżance co się dzieje na niebie. A ta na to, że to… zwyczajne chmury. Na próbę udowodnienia, że jednak to nie chmury odpowiedziała, że gdyby była jakaś chemia na niebie, to by o tym mówili w TV, a ponieważ nikt nie mówi, więc dla niej to jest teoria spiskowa.

  Ktoś kiedyś napisał, że współczesny człowiek nie wierzy własnym oczom, a jedynie telewizji. Gdyby pod jego oknem spacerowały dinozaury, to najpierw włączyłby telewizor, a potem uznał, że skoro tam o dinozaurach ani słowa, to widocznie żadnych dinozaurów nie ma.

  Co do samolotów latających bez żadnych reguł to pisałam o tym, ale banda prześmiewców wszystko wyszydzała. Nie udało mi się ich przekonać, żeby użyli FlightRadar24, gdzie wyraźnie można zobaczyć, że to są jakieś „pirackie” samoloty, których nie widać na radarach. Oni wiedzą co podają media i uczeni i nie obchodzą ich żadne dowody ani osobiste obserwacje.

 3. WItam jestem tu pierwszy raz chociaż od pewnego czasu interesuję się tym obrzydliwym tematem . Właśnie dzisiaj zrobiłem kilkanaście fotek i chciałbym je udostępnić pod ocenę czy aby na pewno są to śmiercionośne opryski ludzi

 4. astromaria pisze:

  Pewnie są. Dziś chyba nad całą Polską latali, u mnie w każdym razie niebo było całe zapaprane. Na grupach na FB jest mnóstwo zdjęć, więc można sobie obejrzeć jak to wygląda i porównać ze swoimi 🙂

 5. Miron Kubacki pisze:

  Witam
  Warto dopisać do listy otwartą grupę ,,STOP CHEMTRAILS akcje przeciw geoinżynierii”
  https://www.facebook.com/groups/715446508494819/?fref=ts
  Pozdrawiam

 6. astromaria pisze:

  Dzięki, już dopisuję 🙂

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s