Gazeta Warszawska ujawnia „teorię” spiskową, która okazała się nie być teorią, lecz prawdziwym spiskiem

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy video, Polska, Świat i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Gazeta Warszawska ujawnia „teorię” spiskową, która okazała się nie być teorią, lecz prawdziwym spiskiem

  1. Pablo pisze:

    Mam nadzieję, że nasze Państwo zacznie coś z tym robić, moje dzieci po tych opryskach chodzą przeziębione nie mówiąc o nas rodzicach…. POLSKO OBUDŹ SIĘ!!!!

  2. astromaria pisze:

    Coraz więcej ludzi się budzi. Ludzie wreszcie zaczęli widzieć problem, na co opryskujący nas zareagowali zmieniając skład oprysków i teraz smugi rozpływają się szybko, więc są mniej widoczne.

    Potrzebujemy masy krytycznej, jeśli przebudzi się nas tylu, ilu trzeba opryski zostaną zakończone. Pytanie tylko, co wymyślą na ich miejsce? Jedyna nasza nadzieja, że w końcu przebudzonych będzie tylu, że psychopaci rządzący naszą planetą będą musieli schować się w swoich podziemnych schronach, bo ludzie będą na nich polowali. Oby zostali tam na wieki!!!

  3. Pingback: ciekawe blogi internetowe godne przeczytania! | 7777777blog

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s