Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych

Original video: „Pilots, Doctors & Scientists Tell Truth about Chemtrails!”

Opis z kanału Ripsonar News na YouTube:

Naukowcy, lekarze, piloci i meteorolodzy udzielają szczegółowych zeznań podczas przesłuchania jakie zorganizowała Rada Nadzorcza Shasta w sprawie Chemtrails i Geoinżynierii, które odbyło się 15 lipca 2014 r. w Kalifornii. Eksperci przedstawiają dowody niebezpiecznych skutków geoinżynierii zwanej Chemtrails (smug chemicznych) prowadzonych przez rząd USA zarówno na przyrodę jak i człowieka.

Dowody wskazują jednogłośnie, iż owa modyfikacja pogody przez rozpylanie chemicznych toksyn szczególnie aluminium ma wpływ na degradację środowiska naturalnego, w tym wyjaławianie gleby poprzez zmienianie jej pH na zasadowy, degradację organizmów jak i gatunków. Substancje te mają jednak fatalny skutek dla człowieka! Choroby takie jak Alzheimer a być może i ADHD jest wynikiem tych oprysków. Jest to niestety tylko czubek góry lodowej, z których wnioski nasuwają się wręcz dramatyczne dla naszej populacji i egzystencji. Ale o tym napiszę oddzielny, szczegółowy artykuł.

Jest to moim zdaniem jedno z lepszych prezentacji, jakie ostatnio widziałem. Tym bardziej że jest z tego roku! Zapraszam

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy video, Świat i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych

 1. Glin pisze:

  Parę słów o badaniach nad poziomem aluminium w Polsce:
  – PIB w Puławach INUG (Instytut Nawożenia i Upraw Gleb) nie monitoruje zawartości aluminium w glebie: http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.gios.gov.pl%2Fzalaczniki%2Fartykuly%2FMonitoring_sprawozd_koncowe2.pdf&ei=MFM5VKrKHKq1ygOVm4HoDA&usg=AFQjCNFrahPa7kxzwEKgkxISyaFe394QJw&sig2=5sfIpvLq8F9DJvEBkCIDQA&bvm=bv.77161500,d.bGQ
  – badanie Instytutu Spraw Obywatelskich ws. aluminium: http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB8QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.ios.edu.pl%2Fpol%2Fpliki%2F29-2.pdf&ei=JlM5VPz2O8f4ywOGroGoBg&usg=AFQjCNGIvIdiq_80UqeDe_uE1sj8Wqovjw&sig2=2LJrlbFy8uiL63vQ25TO7g&bvm=bv.77161500,d.bGQ

  Dodatkowo, w Polsce tylko dwa instytuty wykonuja pomiar aluminium we włosach, próbki wysyłane są do USA. Dwa pozostałe instytuty, będące instytutami Państwowymi są instytutami wojskowymi.

  PS. Nawet jeśli masz VIPowskie ubezpieczenie prywatne w sieciach typu LUXMED bądź ENEL – takich badań nie ma.

  W przemysle lotnicznym aluminium stosuje się jako „dopalacz” do efektywniejszego spalania paliwa.

  Resztę dopiszcie sobie sami.

 2. Alex pisze:

  Do Glin:
  Zawartość glinu wymiennego w glebie możliwa jest do zbadania w każdej Okręgowej Stacji Chemiczno Rolniczej. Koszt to 20,23 zł netto. Proszę wczytać się dokładnie w załączone przez siebie sprawozdanie IUNG’u. Pozdrawiam.

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s