Komora gazowa nad Mazowszem

chemtrails

To, co dziś działo się na niebie w województwie Mazowieckim przechodzi wszelkie wyobrażenie.

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego politycy na całym świecie milczą w tej sprawie? Czy wierzą, że ich to nie dotyczy? A może boją się czegoś lub kogoś bardziej, niż śmierci z powodu zatrucia nanocząsteczkami metali ciężkich?

Ministerstwo Środowiska, które jest wprost bombardowane zapytaniami obywateli o smugi na niebie, rżnie głupa, przysyłając w odpowiedzi przepisany z Wikipedii wykład na temat smug kondensacyjnych, ale jednocześnie przyznaje, że otrzymuje takich zapytań coraz więcej. Czy w ministerstwie pracują sami idioci, niezdolni do samodzielnego myślenia? Dlaczego jeden z drugim nie oderwie tyłka od stołka i nie zarządzi badania tego, co mu leci na durny, ministerialny łeb? A może od tej całej chemii ci ludzie mają już mózgi tak zniszczone, że nie są zdolni do niczego, poza pobieraniem pensji?

Niezbyt uprzejmie informuję, że komentarze z wykładami na temat powstawania smug kondensacyjnych (contrail) oraz bujdy na temat globalnego ocieplenia bezapelacyjnie lądują w spamie. Z góry dziękuję za ich niepisanie 🙂

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polska i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Komora gazowa nad Mazowszem

 1. Angelus Maximus Rex pisze:

  Żydzi-syjoniści a szczególnie ich elitarne środowiska illuminackie, nie musza obawiać się nanocząstek metali w atmosferze ( Nie metali cięzkich jak to w artykule wymieniono, gdyż Alluminium, Stront i Bar nimi nie są) gdyż ich tereny chronione sa potężnymi chembusterami.
  Sami łykaja preparaty złota, które działają detoksyzacyjnie.
  Trwa depopulacja i obniżenie nie tylko rozrodczości ludzi ale ukryta eutanazja ludzi starszych poprzez wywoływanie raka i zatorów w układzie krążenia.
  We wszystkich zglobalizowanych państwach świata nie rządzą ludzie pochodzący z narodów, którymi rządzą a wszelkie slużby sa przesiąknięte dezinformatorami i masonami niskiego szczebla.

 2. astromaria pisze:

  Te metale zaliczane są umownie do metali ciężkich ze względu na ich toksyczne działanie. Tako rzecze Wikipedia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Metale_ci%C4%99%C5%BCkie

  Kto chce przeżyć musi się wynieść z miasta, kupić ziemię, zbudować baterię chembusterów (była tu instrukcja ich budowania), produkować własną żywność i zadbać o profilaktykę. Nanozłoto, ziemia okrzemkowa, makrobiotyka, homeopatia itp. Ale najważniejsze jest formalne wypisanie się ze stada baranów i niewolników!

 3. i przyszły dni dla normalnych ludzi nie do zniesienia—- i gdy by je nie skrócił BÓG—żaden normalny
  człowiek….czytaj bogobojny…by nie ocalał

 4. astromaria pisze:

  „Bóg” biblijny ma dziwne upodobanie w gnębieniu swoich dzieci. Tata psychopata?

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s