Kto to rozpyla na świecie?

Zapowiedź filmu, który ma się ukazać w 2014 roku. Tym razem będzie to śledztwo, mające wykazać, kto nad nami rozpyla chemikalia.

Jeśli możesz, wesprzyj twórców filmu datkiem – info na końcu i na tej stronie.

Advertisements
Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy video, Świat i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Kto to rozpyla na świecie?

  1. Aleksandra Gronek pisze:

    Witam serdecznie,
    pilnie proszę o kontakt, właścicielkę blogu.
    Bardzo chciałabym, żeby informacje zamieszczone na tej stronie ujrzało większe grono ludzi.
    Pozdrawiam serdecznie,
    Aleksandra Gronek

  2. astromaria pisze:

    Może po prostu napisz do mnie na adres maria.sobolewska@gmail.com (telefon usunęłam, żeby trolle nie mogły dzwonić).

  3. Ość pisze:

    Jest kilka powodów, dla których są rozpylane trucizny nad naszymi głowami takie jak: aluminium, stront, bar, włókna polimerowe candida…

    Info z: http://www.youtube.com/watch?v=E883NOLH4-M

    Po pierwsze – co jest faktem i po przejściu szoku wydaje się logiczne – wielkie wpływy do kas koncernów farmaceutycznych, które są zarządzane przez osoby ściśle związanymi z Iluminatami – czyli tymi, których władza nad zarządzaniem światem jest tak wielka, że nam się to nie mieści w głowach.

    Można logicznie wytłumaczyć to tak (wiedza oparta na badaniach i konsultacjach z lekarzami):

    Po pierwsze aluminium – nanocząsteczki są tak małe, że pod zwykłym mikroskopem tego nie widać ale zagęszczenie tego pierwiastka jest w tej chwili 35.000 większe niż powinno go być we wdychanym powietrzu!!!

    ALUMINIUM powoduje:
    chorobę alzheimera; niszczy komórki mózgowe, co powoduje problemy z pamięcią, myśleniem i zachowaniem na tyle poważne, aby wpłynąć język komunikacji, pamięci, uczenia się przez całe życie społeczne. Choroba ta pogarsza się z czasem, i jest śmiertelna.

    STRONT powoduje:
    osteoporozę, łamliwość kości, ogólnie problemy z kośćcem a dlaczego? Organizm człowieka nie rozpoznaje strontu jako negatywnego pierwiastka — wręcz przeciwnie chętnie go sobie przyswaja w miejsce WAPNIA!!!! Tu już sami sobie dopowiedzcie co się może dziać dalej ( obecnie w mediach są tak szeroko i chętnie reklamowane preparaty na osteoporozę) BINGO!

    CANDIDA powodują:
    Zapalenie gardła, zatok, oczu — spojówek, uszu, problemy z alergiami, astmę i problemy z drogami oddechowymi. Czy nie masz wrażenia, że siedzi ci cały czas glut w gardle, którego nie możesz odchrząknąć a laryngolog przypisuje coraz to nowsze i lepsze antybiotyki aby wyjaławiać organizm (za to mają granty od firm farmaceutycznych – dostają laptopy, telewizory, sprzęt multimedialny za wyrobione punkty)

    WŁÓKNA POLIMEROWE:
    to doskonały mix, w którym rozwijają się spokojnie i mnożą bakterie, które potem spadają wraz z deszczem na nasze pola z uprawami. W tym roku pleśniawka rzuciła się po obfitych 4 dniowych deszczach w sierpniu na: pomidory, ogórki, cukinię, i wszystkie te rośliny, które miały meszek na liściach… no grzybiarze się cieszyli bo wysyp grzybów był tak wielki i to w połowie sierpnia!!!

    JODEK SREBRA:
    to dzięki niemu można manipulować pogodą – wpływa na budowanie się komórek deszczowych i burzowych – Amerykanie przyznali się niedawno do stosowania go w Texasie w 1997 roku (mówi Wam coś ten rok?) WIELKA POWÓDŹ W POLSCE.

  4. astromaria pisze:

    Dodaj do tego jeszcze masowo występującą, tajemniczą chorobę morgellonkę, której objawem są syntetyczne włókna wychodzące ze skóry.

  5. Ość pisze:

    Chciałem dodać jeszcze, że w aluminiowych opakowaniach jest przechowywanych i sprzedawanych mnóstwo różnych produktów żywnościowych, jak: napoje w tym piwo, cola, wędliny itp., a folii aluminiowej używa się do pakowania produktów spożywczych w domach. Związki chemiczne zawarte w tych produktach wchodzą w reakcję z aluminium wydzielają różne toksyny i są przez nas bezmyślnie zjadane/wypijane. Jakoś nikt nie zwraca na to uwagi, że podtruwamy się z własnego wyboru.

    Unikajmy więc wszelkiej żywności, w tym napoi, pakowanych w aluminium, jak puszki i folie itd. Garnki i sztućce aluminiowe wyszły już z użycia. Trzeba iść dalej tą drogą dalej i…

    Ad. astronomia. Napisz coś więcej o tej chorobie „morgellonce”. Ja o niej jeszcze nie słyszałem przyznam szczerze.

  6. astromaria pisze:

    Aluminium jest również w antyperspirantach. W ogóle kosmetyki są bardzo toksyczne, ale mało kto chce o tym wiedzieć – w końcu to przetworzona ropa naftowa. Zamiast antyperspirantów gorąco polecam ałun. Jest niezwykle skuteczny jeśli chodzi o „odsmradzanie”, chociaż nie eliminuje pocenia. Za to nie ma żadnych skutków ubocznych.

    Nie jestem „astronomia” tylko AstroMaria. O chorobie morgellon poszukaj info w sieci, ale najpierw weź coś na uspokojenie, bo od tego robi się słabo. W tym blogu gdzieś jest o tym mowa, były tu filmy, np. „Nie rozmawiaj o pogodzie” i „Od chemtrails do pseudożycia”, gdzie o tym wspomniano.

    Zajrzyj tu:

    http://davidicke.pl/forum/morgellonka-morgellons-syndrome-tajemnicza-choroba-browne-t7500.html

    http://jmte.zigzag.pl/Morgellons.htm

  7. Ość pisze:

    Dziękuję AstroMarii za możliwość bliższego poznania tej nieznanej mi sprawy. Stronę dodaję do zakładek aby być bliżej ciekawych tematów, na które się tutaj natknąłem.

    Pozdrawiam

To jest blog o chemtrails, a nie o smugach kondensacyjnych. Jeśli nie wiesz o co chodzi przeczytaj FAQ i Zasady komentowania bloga

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s