Chemtrails VS Smugi kondensacyjne

Na podstawie naturalnews monitorpolskisłowiandees_chemDla niedowiarków Teorii Spiskowych,spisek to nie teoria. Spójrz na niebo bez błękitu i nie pytaj o pogodę.

chemy mapa Te długie, białe, mgliste, długo utrzymujące się, chmuropodobne smugi rozpylane najczęściej na bezchmurnym niebie przez nieoznakowane samoloty nie są typowymi smugami kondensacyjnymi, oświadczyła szwedzka przywódczyni Partii Zielonych, Pernilla Hagberg. Jak donosi szwedzka gazeta Katrineholms Kuriren, Hagberg, która jest pierwszym politykiem, który zabiera głos w tej sprawie, otwarcie przyznała, że te niezwykłe smugi, które nie rozpraszają się tak jak normalne smugi kondensacyjne, są w rzeczywistości toksyczną mieszanką chemikaliów, wirusów oraz metali, które nazywa ona ogólnie „chemicznymi smugami”. Według Hagberg te opryski są wspólnym przedsięwzięciem CIA, Agencji Bezpieczeństwa Narodowego USA i rządu szwedzkiego, rzekomo w celu walki z globalnym ociepleniem. Ta „niebezpieczna” mieszanka aerozolowa zawiera różne składniki chemiczne, wirusy, fragmenty wirusów oraz metale, takie jak aluminium i bar, które, jak już wykazano, gromadzą się w zbiornikach wody pitnej i glebie na całym świecie (http://chemtrails.cc/). Normalne smugi kondensacyjne, które składają się z czystej pary wodnej i szybko się rozpraszają, różnią się znacząco od chemicznych smug, które stopniowo pokrywają całe niebo. Co ciekawe, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) i różne grupy wspierane przez fundacje Billa & Melindy Gatesów, zostały niedawno zmuszone przyznać, że takie opryski rzeczywiście mają miejsce i że emitowane cząsteczki nie są normalnymi smugami kondensacyjnymi. Chcąc się usprawiedliwić, twierdzą, że ma to na celu ocalenie planety przed katastrofalnymi skutkami tak zwanego „globalnego ocieplenia”. Ta pseudonaukowa teoria jest często wykorzystywana jako uzasadnienie wszelkiego rodzaju dziwacznych politycznych propozycji. W przypadku chemicznych smug globalne ocieplenie zostało wykorzystane jako pretekst do rozsiewania na naszym niebie trucizn. Hagberg zapewniła, że jeśli zostanie ponownie wybrana na kolejną kadencję, to nadal będzie walczyła przeciwko rozpylaniu chemicznych smug w jej kraju, które odbywa się za potajemną zgodą szwedzkiego rządu. Zainteresowanym tym tematem polecamy obejrzenie filmów dokumentalnych „What in the World Are They Spraying?” („Co, do diabła, oni rozpylają?”), oraz jego kontynuację „Why in the World are They Spraying?” („Dlaczego, do diabła, oni rozpylają?), które naświetlają sprawę globalnego zjawiska chemicznych smug. Oba te filmy można obejrzeć także na YouTube.

chem1 chem2 chem3 chem4

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły z sieci, Filmy video i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Chemtrails VS Smugi kondensacyjne

 1. Pingback: Znikanie pszczół a trwale smugi – chemtrials. False FLAG- Fałszywa flaga.

 2. Pingback: Możliwe przyczyny masowego umierania pszczół. Trwałe smugi chemiczne « Portal Polityczny Jarka Kefira

 3. Pingback: Możliwe przyczyny masowego wymierania pszczół | Medycyna naturalna, nasze zdrowie, fizyczność i duchowość

 4. pawlonka pisze:

  dzisiaj 04-10-2013 nad zachodnią Polską-Gorzów Wlkp. samoloty rozpylają chemię-od rana do tej pory latają bezczelnie rozpylając świństwo,już nawet nie kryją tego procederu!!!!!!!!!!!!Jakim prawem?????????Całe niebo jest zakryte chemiczną mgłą….Dwa dni był piękny błękit, a teraz znowu akcja………Co z tym zrobić?????

 5. Czesław Jan Kowszewicz pisze:

  ręce opadają.
  Trzeba do tego dodać, że każde zwiększone. zapylenie powietrza powoduje spustoszenie w organizmie ludzkim. Globalne ocieplenie jest przykrywką jak to że to CO2 jest gazem cieplarnianym. Akumulatorem utrzymującym ciepłotę warstw atmosfery jest woda. Wyssanie jej z warstw atmosferycznych może doprowadzić do zlodowacenia ! To nie jest żart. (przykładem niech będzie Sahara gdzie z braku wilgotności powietrza są tak duże zmiany temperatur i jakoś CO2 ciepełka w nocy nie utrzymuje.
  To jedno. Geoinżynieria wnosi więcej szkody i nie chodzi tu o niszczące rozpylane aerozole, a duża ilość obserwowanych lotów samolotów dokonujących rozpylania ( do 80 w przez 12 godzin za dnia przy jeszcze bezchmurnym niebie) w strefie ozonowej, która charakteryzuje sie dodatnią temperaturą i dlatego smugi sie podnoszą do wyższych warstw, oziębiają i obecnie przez silne prady rozprzestrzeniają sie w płaszczyźnie. Natomiast widać jak w niższej” ozonowej ” warstwie trwaja dalsze loty. OZON ROZPADA SIE PRZY KLASNIECIU DŁOŃMI! Proszę sobie uzmysłowić jakie spustoszenie sieją w tej delikatnej otoczce ozonowej Matki Ziemi silniki samolotów odrzutowych!
  Ile CO2 pozostawiają samolociki rozpylające chemitralis, przy tak dużej ilości ich przelotów? Czy tym cymbałom naukowym rozum odebrało? Samozwańcze niedouki, a raczej mordercy własnej rasy.
  Dalej nikt nie podkreśla różnicy, która jest widoczna gołym okiem w chmurach powstałych z chemitrails.( w tym roku może tylko przez dwa dni widziałem naturalne):
  1. w normalnych chmurach kondensacja pary odbywa sie i od góry i od dołu, przez co są bardziej obłe. Kiedyś kojarzyły sie z barankami. Te natomiast wskutek przeciążenia i tendencji opadowej wyglądają jak pajęczyny, rozstrzępiona wata.
  2 Normalne chmurki są grube i nie prześwituje przez nie Słońce, a te są cienkie i powodują zazwyczaj częściowe zjawisko halo i przebija dysk Słońca.
  4.Normalne chmury przy niżu są rozścielone niemal równą warstwą dolną, a te chemitrails są wielowarstwowe i układają się w warstwowych o zróżnicowanej wysokości liniach zgodnie z przelotem pierwotnym lotu samolotu. Układają się jak długie poprzekładane pasma materiału o różnych wysokościach i kierunkach. co jest bardzo groźne i zazwyczaj kończy sie trąbami powietrznymi, zwłaszcza wiosną, latem i jesienią.
  Temperatura powietrz spada średni 0,6 stopnia Celsjusza na 100m. Loty odbywają sie w przedziale do 15000metrów i teraz rozpylone zarodniki do kondensacji pary, oziębiają się wraz z nią do temperatury około minus 70 stopni Celsjusza! I niech nikomu się nie zdaje, że temperatura zamarzania wody to O stopni i tyle ma spadający śnieg z chemitrails. Jest on drobniutki i wysoko przechłodzony. Termometry w rączki i sprawdzajcie sami ale po zakończonych opadach.
  Silne schłodzenie atmosfery doprowadza do postania orkanów jak obecnie jesienny Ksawery. Kto zapłaci za zniszczenia? Kto odda zniszczone mienie?
  Dlaczego teren nad Polską jest atrakcyjny najbardziej?
  Ano dlatego, że tu zbiegają sie cztery strefy klimatyczne i dokonując wyłomu ma się największy wpływ na pogodę. Ratuje się Arktykę, a niszczy Europę.
  Może ktoś wyliczy ile wody jest w całej atmosferze ziemskiej?
  Wytłumaczy , że lody ocaleją ale i tak Holandię zaleją!
  Dziwię sie że Rosjanie na to pozwalają.
  Cóż kto rządzi klimatem ten rządzić będzie Światem, ale żeby w ten sposób to trzeba być wariatem.
  Może jakiś wulkan porządnie wybuchnie to i loty samolotów sie zakończa. Uważam że Matka Ziemia upomni się oto i zadba z pola Wszechświadomości by nie pozbawili Jej piękna i różnorodności życia jakiego sie dochowała.
  Oto będę się modlił i współgrał z wykonaniem takiej woli w obronie własnej i ludzi tego nieswiadomych.

 6. Basia pisze:

  tak to Panie Boże Daj- pozdrawiam i zycze wytrwalosci

 7. Mario pisze:

  Dajcie spokoj z Bogiem. Gdyby istniał już dawno zrobiłby z tym dziadostwem porządek.

 8. qwerty pisze:

  Dziś znowu rano od okolic Poznania aż po Sląsk – niemal identycznie jak na mapie

 9. Janusz pisze:

  Czy znane są Państwu takie pojęcia jak „Izoterma 0”?

 10. astromaria pisze:

  To jest blog o chemtrails, więc nie widzę powodu, żebym odpowiadała na pytania z dziedziny meteorologii. Proszę się trzymać tematu.

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s