Od chemtrails do pseudożycia: Mroczne plany biologii syntetycznej

Z opisu pod filmem na YouTube:

Kiedy naturalny świat wokół nas umiera, co zajmie jego miejsce? Inżynieria planetarna ma środki zaradcze, które dadzą nam genetycznie zmodyfikowane drzewa i uprawy. A co z ludźmi? Jak my jesteśmy przekształcani od środka?

Na całym świecie obserwowane są smugi chemiczne (zwane również chemtrails) i stworzone przez człowieka dziwne chmury. Białe niebo filtruje światło słoneczne, a drzewa chorują i umierają. Badania próbek wody i gleby wykazują wysokie stężenie metali ciężkich i obecność sztucznych włókien spadających na nas z nieba.

Czy aerozolowe opryski to tylko eksperymentowanie z pogodą? Co znaczą samoreplikujące się włókna znalezione u ludzi z syndromem Morgellonów? Dlaczego zmodyfikowane genetycznie materiały zostały znalezione w próbkach powietrza?

Wszystko wskazuje na to, że program inżynierii planetarnej wziął na cel i wpływa na wszystko, co żyje. Syntetyczna biologia – łącząc genetykę, robotykę i nanotechnologię ze sztuczną inteligencją, hybrydyzacją naturalnych form i modyfikacją tkanek – wyznacza nowe granice nauki przerastające nasze wyobrażenia.

Gwałtowny skok technologiczny wkrótce pozwoli sztucznej inteligencji przewyższyć nasze własne możliwości. Jak wtedy będzie zorganizowany nasz świat? Czy zmienimy się w maszyny, czy może staniemy się technologicznymi hybrydami?

Ten wykład Sofii Smallstorm zaprezentowany na Conspiracy Con 2011, wprowadza nas w podstawy naukowych odkryć, które nie są upowszechniane w mainstreamowych mediach.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy video, Świat i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Od chemtrails do pseudożycia: Mroczne plany biologii syntetycznej

 1. koko pisze:

  Tutaj masz ze złączonymi napisami 😉

 2. Andrzej Wesołowski pisze:

  Szanowna Astromario. Jestem gorącym zwolennikiem Pani portalu, lecz proszę skorygować „metale ciężkie”. Aluminium, Stront i Bar nie są metalami ciężkimi. Moja uwaga ma na celu nie dawać pretekstów do ataku na Panią – pozdrawiam

 3. astromaria pisze:

  Ups, zapomniałam, że to jest z napisami, które nie są wtopione w film, zaraz to zmienię.

 4. astromaria pisze:

  Przy okazji spytam, dlaczego te fajne filmy przeciw szczepieniom (np. Robert Wanek) na Vismaya są „prywatne”? Czy nie należałoby ich puścić w obieg?

 5. astromaria pisze:

  No faktycznie, nie są metalami ciężkimi, ale po pierwsze, to nie jest mój tekst, lecz wzięty z opisu filmu, a po drugie „metalami ciężkimi” określa się metale toksyczne.

  Z Wikipedii (hasło „Metale ciężkie”):

  Definicje oparte na toksyczności

  W naukach zbliżonych do biologii i medycyny termin metale ciężkie jest na ogół używany w odniesieniu do pierwiastków używanych w przemyśle i jednocześnie odznaczających się toksycznością dla człowieka lub środowiska. Do metali ciężkich zaliczane bywają metale (np. rtęć, ołów, kadm, chrom, nikiel, miedź, cynk, bizmut), półmetale (np. arsen, tellur), a nawet niemetale (selen)[1].

  Zatrucia metalami ciężkimi

  Toksyczne działanie powyższych metali wiąże się m.in. ze zdolnością do kumulacji w organizmie, w tym w kościach, nerkach, i mózgu. Ich sole oraz tlenki mogą być przyczyną groźnych zatruć ostrych i przewlekłych, chorób układu krążenia, układu nerwowego, nerek, chorób nowotworowych. Część metali ciężkich nie wchłania się do organizmu w postaci pierwiastkowej.

  Zatrucia metalami ciężkimi notuje się szczególnie wśród pracowników określonej gałęzi przemysłu, co powoduje liczne choroby zawodowe, np. ołowicę w wytwórniach bieli ołowiowej. Zatrucia wywołane są też spożywaniem pokarmów zanieczyszczonych związkami metali, np. rtęcica.

 6. koko pisze:

  astromaria: prywatne jest na vimeo (dla bezpieczeństwa) ale na www wszystko idealnie działa. Od kilku dni jest „embed” więc można spokojnie każdy film z vimeo ode mnie dać na swoją stronkę (mam kopię zapasową tych filmów więc one nie przepadną jakby coś). Mam duuużo filmów na vimeo i jakoś nie chce mi się ich przerzucać na youtuba, a zresztą w niektórych jest muzyka do której youtube mógłby się przypluć i wolę dmuchać na zimne, chodź w większości przypadków pewnie nic by się nie stało ale wolę zachować ostrożność. Vimeo ma tą zaletę iż jak wsadzę już filmik na płatne konto to mogę go później podmienić na inny (np jeżeli jest błąd w napisach to mogę bez problemu to naprawić) nie tracąc linka. Nie lubię jak jest na filmiku błąd, wsadzę go na youtuba i później muszę usuwać filmik aby poprawić napisy (jak filmik został rozreklamowany to linki padają), albo pisać do kogoś kto już wsadził filmik do siebie aby dał poprawioną wersję, wiele osób olewa takie prośby. Ogólnie stronka jest dość znana i zależy mi przede wszystkim aby na niej było wszystko, a nie na youtubie czy gdzieś indziej (już straciłem kilka kont na youtubie i możliwe, że jestem ostatnio nawet zbyt ostrożny, ale to nic dziwnego skoro mam tak dużo filmów na głównym koncie). Kiedyś dawałem linki po necie i reklamowałem filmiki a teraz już jakoś mi nie zależy – zależy mi aby na www działało wszystko, zresztą nie zabraniam ludziom dawać linków do strony z filmikami na vimeo, jak się jej wstydzą to trudno. Ogólnie jestem już zmęczony całą tą działalnością i myślę nad wakacjami 😉 ale jak będzie to się okaże : P na razie mam jeszcze coś tutaj do zrobienia w materii „żółtych” napisów 😉 PS. wiem, że wiele osób myśli że jak nie ma czegoś na youtubie to to nie istnieje ale mało mnie ostatnio to obchodzi ; p

 7. Szczeciniarz pisze:

  „Od chemtrails do pseudożyci…” Konto YouTube, które jest powiązane z tym filmem, zostało usunięte z powodu wielu powiadomień o naruszeniu praw autorskich przesłanych przez osoby trzecie.

 8. astromaria pisze:

  O Boszzzzz, z tym jutubem. Zaraz poszukam tego filmu i jak tylko znajdę wstawię do bloga. Wyspa odtwarza swoje konto, ale tego filmu chyba jeszcze nie wrzucił.

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s