Naukowy doradca Obamy mówi, że rozpylanie smug chemicznych uratuje planetę.

John Holdren, doradca ds nauki Obamy uważa, że geo-inżynieria pomoże planecie ustabilizować pogodę w odniesieniu do globalnego ocieplenia.

Holdren widzi geo-inżynierię jako idealnie trwały sposób schładzania temperatury planety. W pełni popiera proces uwalniania cząstek baru, magnezu, aluminium, nano-włókien i innych substancji chemicznych by odbijać światło słoneczne z dala od Ziemi.

W artykule opublikowanym w Council of Foreign Relations Journal wydanym przez Council on Foreign Relations (CFR), organizacja wychwala stosowanie metali ciężkich w atmosferze by walczyć z globalnym ociepleniem. Rozumowanie to jest oszustwem, zważywszy, że zmiany klimatu wytworzone przez działalność człowieka to kłamstwo promowane przez światowe elity i panel ONZ IPCC, kłamstwo narzucane populacji świata. Naukowcy na całym świecie doszli do wniosku, że to słońce nagrzewa nie tylko naszą planetę ale również i wszystkie inne planety w naszym układzie słonecznym.

Narodowy Instytut Zdrowia [w USA] uznał, że geo-inżynieria jest bezpośrednio odpowiedzialna za stwierdzenie obecności neurotoksyn w ludzkiej krwi, płucach, a także za powodowanie całego szeregu neurotoksycznych warunków, takich jak stwardnienie rozsiane.

Holdren dołącza do alarmistów zmian klimatycznych, którzy grożą, że jeśli globalne ocieplenie nie zostanie spowolnione na czas, to nie da się już powrócić do wyimaginowanego „Punktu zwrotnego”. Jednym z twierdzeń jest to, że lód całkowicie stopi się w Arktyce, choć naukowcy pokazują, że jest to ewidentnie nieprawdziwe.

Kim jest J.P. Holdren:

Badania na Uniwersytecie Syracuse stwierdziły, że zmiany klimatu są naturalne i nie są spowodowane przez człowieka. Naukowcy przebadali cykle temperatur Ziemi ostatnich 1000 lat aż do teraz i odkryli że:

 • Ziemia tak naprawdę się ochładza
 • Lód na Arktyce nie topi się
 • CO2 nie jest przyczyną ekstremalnych zmian pogodowych, których jesteśmy świadkami.

Holdren obwinia jednak emisje CO2, które są dziełem ludzi, za susze, niedobory żywności i podnoszenie się poziomu mórz, wraz z ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi jakich jesteśmy świadkami. Holdren nie jest osamotniony w upowszechnianiu tej mistyfikacji. Amerykańskie Towarzystwo Meteorologiczne obecnie opracowuje deklarację polityczną, która będzie potwierdzać to kłamstwo, mówiąc, że „rozsądne jest rozważenie potencjału geo-inżynierii, by zrozumieć jej ograniczenia i uniknąć nierozsądnego wdrażania.” Robert Socolow, naukowiec Princeton, powiedział Narodowej Akademii, że geo-inżynieria powinna być łatwo wykonalną realną opcją w przypadku dramatycznego pogorszenia się klimatu.

Podczas gdy rzetelne naukowe dane wskazują, że CO2 nie jest problemem, są nadal ignorowane. Geo-inżynieria sama w sobie jest rażąco niekorzystna dla atmosfery i jest bezpośrednią przyczyną poważnych zmian jakich jesteśmy świadkami w ostatnich dziesięcioleciach.

Holdren podtrzymuje cel Obamy obcięcia o 20% emisji gazów cieplarnianych do 2020 r. i 80% do roku 2050.

Źródło: PrisonPlanet.pl

Filmy na temat geo-inżynierii i chemtrails

CAŁA PRAWDA O RZEKOMYM OCIEPLANIU SIĘ KLIMATU – audycja z Radia PrisonPlanet.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły z sieci, Filmy video, Świat i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Naukowy doradca Obamy mówi, że rozpylanie smug chemicznych uratuje planetę.

 1. BB pisze:

  Wrzucili to info na wirtualną polskę, ale oczywiście w rubryce „niewiarygodne”. Nie da się już tego ukryć to zaczyna się ośmieszanie. Jest jeden ciekawy komentarz
  „Jest coś na rzeczy,wydaje mi się,mój znajomy pracujący w Ukraińskich liniach lotniczych(jako szef pokładu) wraz z pilotami dostał informacje że do paliwa dodawany jest środek który „rzekomo” ma zmniejszyć zużycie paliwa,po miesiącach okazało się że wcale zużycie nie zmalało ale środek ten (oczywiscie tajemnica handlowa[kontrakty itp] więc nie wiadomo co to jest) jest używany tam do dzisiaj min.nad naszym niebem także”

 2. JG pisze:

  Bawią się w geo-inżynierię, poprawiają Naturę… A czy ten John Holdren powiązał wypuszczanie nam na głowę metali ciężkich ze wzrostem zachorowań na raka w krajach tzw. zachodu, ubezwłasnowolnionych w tej kwestii przez NATO. Oburzano się na Hitlera, a czy takie eksperymenty to nie jest holokaust XXI w? Kiedy wreszcie zobaczę błękitne niebo ! Kiedy szarlatani przestaną niszczyć nasze zdrowie? !

 3. Stefan pisze:

  Witam wszystkich. Jeszcze niedawno były tu dokumenty amerykańskie i angielskie, oryginały, nie tłumaczone. Gdzie je mogę znaleźć ? Bardzo proszę o info i ewentualnie, linki do stron, gdzie mogę te dokumenty znaleźć. Dzięki

 4. astromaria pisze:

  Wszystko co tu było w dalszym ciągu jest. Z boku bloga są linki do innych stron i blogów na ten temat.

 5. astromaria pisze:

  To jest depopulacja globu, celowy projekt redukcji populacji do pół miliarda, a więc holokaust. Nie rozliczono ludobójców w czasie procesów norymberskich i takie są skutki. Całe to faszystowskie draństwo przeszmuglowano do Ameryki Południowej, a niektórzy dostali pracę w USA, m.in. przy projektach NASA (jak choćby Herbert von Braun, ojciec amerykańskich rakiet Apollo). Dziś te fakty wychodzą powoli na jaw, głównie dzięki śledztwom doktora Matthisasa Ratha, który wywalczył dostęp do tajnych dokumentów. Niestety, niektóre wciąż są tajne. Nie wiem, jak się to wszystko skończy, ale mam nadzieję, że ludzkość w końcu się przebudzi i zażąda śledztwa w tej sprawie. Nie powinniśmy wychodzić na barykady, musimy walczyć w ramach prawa, bo inaczej nas wystrzelają jak kaczki.

 6. alsprog pisze:

  „Nie powinniśmy wychodzić na barykady, musimy walczyć w ramach prawa, bo inaczej nas wystrzelają jak kaczki.”
  Popieram. Musimy się skupić na informowaniu, budzeniu, akcjach uświadamiających. Dobrą metodą jest odwoływanie się do osobistych stref polityków, osób władzy wykonawczej. Trzeba im uświadamiać że ludobójstwo nie dotyka tylko maluczkich, dostojnicy państwowi to też ludzie, mają dzieci, też oddychają zatrutym powietrzem, piją flourowaną wodę, jedzą aspartam…

  Jest wysoce prawdopodobne że duża ich część jest tak samo zzombiona jak tzw społeczeństwo.
  Może należy wysyłać do polityków listy z receptami na odząbienie?

  Program Dezombifikacji i samoleczenia – „Obudzenie”:

  Szanowny Decydencie!

  1 zerwij całkowicie z TV.( to już pewnie zrobiłeś)
  2 przestań jeść aspartam i glutaminian sodu, ogranicz fluor. Czytaj maczek na produktach
  3 pij choć 1 litr wody strukturowanej dziennie
  4 jedz czosnek w kapsułkach lub olej wielonasycony
  5 przestań myśleć że jesteś chory
  6 po jakimś miesiącu podejmij świadomą kurację odtruwającą, skontaktuj się ze mną w sprawie szczegółów

  Po 2 latach będziesz jak świeżo narodzony.
  Proszę jako autor recepty: kiedy tylko poczujesz się lepiej, podaj tą receptę innemu decydentowi, zacznij też przypominać sobie o nas, maluczkich. Zrób dla nas coś dobrego, tak jak my zrobiliśmy dla Ciebie

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s