Chemtrails dla prokurator to coś jak UFO

Znalazłem ciekawą informację. Jest z maja tego roku, co jednak nie zmienia sensu wywodu jej autora:

„W marcu zgłosiłem do Prokuratury doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa polegającego na rozpylaniu w powietrzu substancji tworzących smugi przechodzące następnie w chmury, a przez to możliwe przyczynienie się do fali katastrofalnych powodzi w ub. roku w Polsce oraz możliwego pogorszenia się zdrowia obywateli. W tym samym czasie zgłosiłem sprawę do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (o czym powiadomiłem Prokuraturę) oraz Rzecznika Praw Obywatelskich o monitorowanie losów mojego zgłoszenia w Prokuraturze, sądząc, że prawo do zdrowia i czystego powietrza jest moim prawem obywatelskim. Do zgłoszeń załączyłem cd z 49 zdjęciami nieba nad Warszawą, Wesołą, Pruszkowem i Augustowem. Na niektórych zdjęciach widać jednocześnie normalną, krótką bo znikającą po niespełna minucie, smugę kondensacyjną a sekwencja innych, pozostających na wiele godzin, pokazuje jak smugi te przechodzą w chmury –  te zdjęcia robione były latem 2010, kiedy to Polskę nawiedziły katastrofalne powodzie.

Nie byłem pewien właściwości Prokuratury, więc wysłałem zgłoszenie do Prok. Apelacyjnej — w końcu fenomen dotyczył kilku miejsc na terenie całej Polski. Jak się dowiedziałem, przekierowała ona je do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie. Odpowiedź nadeszła byskawicznie. Prok. Iwona Ilcewicz-Kołodziejczyk odmówiła wszczęcia postępowania, określając traktat, na jaki się powoływałem jako umożliwiający obcym samolotom opryski Polski, mianem niczym niepotwierdzonej operacji współpracy służb specjalnych z kosmitami. W tym samym czasie RPO szczegółowo wyłuszczył dlaczego nie zajmie się moim wnioskiem — z jednej strony wystarczy popatrzyć na białe, zapylone przez samoloty niebo, by przekonać się że jakieś nasze prawa są łamane, z drugiej na moje biurko trafiła analiza czemu jednak RPO się tym nie może zająć. To czym może?

Złożyłem zażalenie i dość szczegółowo napisałem dlaczego uzasadnienie Prokurator jest niewystarczające. Kopię wysłałem znów do RPO (wtedy jeszcze nie dostałem odmowy, choć była pisana z datą ok. 10 dni przed składaniem przeze mnie zażalenia). Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie błyskawicznie, i bez bawienia się w uzasadnienie odrzuciła moje zażalenie. RPO takoż, tyle z uzasadnieniem jeszcze dłuższym niż poprzednio. Ponowne zgłoszenie do WSSE ze zdjęciem sponad Sulejówka, tym razem zignorowano zupełnie.

Po prostu nie ma sprawy — rozpylanie nie wiadomo czego jest OK. W okolicach pisania tej odmowy, samoloty te latały jak nigdy i pozostawiały wyjątkowo widoczne smugi a niebo było białe jak rzadko kiedy.

Tak się zastanawiam, za co ci ludzie biorą pieniądze. A nie jest to pierwsza sytuacja gdy warszawska czy podwarszawska prokuratura kompromituje się w moich oczach. Co robić, kiedy Państwo nie działa, albo działa jedynie na korzyść niektórych? Pomimo ryzykanckiej moim zdaniem koncepcji polityki międzynarodowej Kaczyńskich, głosowałem na obu mając nadzieję na likwidację tego państwa w państwie. Jak się okazuje, jest to niemożliwe metodami demokratycznymi.

ku chwale Pruszkowa Ogólnoustrojowego!”

Źródło.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły z sieci, Polska i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Chemtrails dla prokurator to coś jak UFO

 1. DavidIckeFan pisze:

  Cała Polska została dzisiaj okratowana. Wielu boli głowa.

 2. EmKi pisze:

  Coś okropnego. Nie zwracałam wcześniej uwagi na to co dzieje się na niebie, chociaż ostatnio zauważyłam, że bardzo często pojawia się mgła, a deszcz już dawno nie padał… Teraz muszę przyjrzeć się chmura. Być może moje problemy ze zdrowiem wynikają własnie z zanieczyszczenia środowiska… Tylko jak z tym walczyć?

 3. hovara pisze:

  Inicjatywa obywatelska na rzecz Zakazu Chemtrails

  Na 6 grudnia w Nowym Jorku Suffolk County odbędzie się wysłuchanie publiczne w sprawie wniosku skierowanego do Departamentu Służby Zdrowia, Wydziału Jakości Środowiska.
  Inicjatywa obywatelska na rzecz Zakazu Chemtrails -ang

  Na tej samej stronie znajduje się promocja książki F. Williama Engdahl „Seeds of Destruction
  The Hidden Agenda of Genetic Manipulation”
  Ksiązka opisuje działania elit amerykańskich, zmierzające do zniszczenia roślin i zastąpienie ich GMO w celu „Kontroli żywności i kontrolowaniu ludzi.” książka

 4. Al pisze:

  Kiedy byłem mały skakałem po sianie i nic mi nie było. Od ok. 10 lat mam bardzo dokuczliwą alergię na pyłki traw, zbóż i pokrzyw… Teraz wiem, że niekoniecznie musiał to być przypadek

 5. siema pisze:

  bydło tak ciezko jazy kto ich robi w chu…. NWO NATO

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s