Niedziela pod smugami…

Słoneczna niedziela. Zapewne ostatnia, tak ciepła tego roku. Idealny dzień na spacer, a może nawet kąpiel w jeziorze… Tylko, dlaczego na niebie tyle smug? 2 ujęcia (z komórki) tego samego skrawka nieba:

chemtrails wrzesień 1 M

…i drugie:

chemtrails wrzesień 2 M

W zeszłym roku było bardzo mało bezchmurnych dni, ale w tym jeszcze mniej. Myślę, że zliczyłbym je na palcach jednej ręki. Ech…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polska i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Niedziela pod smugami…

 1. hovara pisze:

  U mnie dzisiaj jest tak samo, latają na tym wzbogaconym TMA, wieczorkiem nie będzie tlenu.

 2. rysiek223 pisze:

  Jestem mieszkańcem małopolski i mieszkam nie daleko Skawiny i stwierdzam to samo niebo dzisiaj jest tak poprzecinane smugami jakich dawno nie widziałem. Obserwowałem całe popołudnie te samoloty i co dziwne optycznie patrząc były na podobnej wysokości i po jednych ta smuga zaraz znikała a po nie których to do tej pory są a trochę czasu już minęło. Z obserwacji stwierdzam że najwięcej tych smug jest widocznych patrząc na południu i na wschód. A jak to u Was wygląda?

 3. hedoni pisze:

  z moich obserwacji wynika ,że najwięcej smug pojawia się wtedy kiedy zanosi się na deszcz dzisiaj nad szczecinem nie było 5 minut by nie pojawiał się nowy pas chemii na niebie i tak od rana po południu była już tylko jedna chemiczna mgła ponad chmurami.zapowiadają burze więc całe to gówno spłynie z deszczem na nasze głowy.

 4. hovara pisze:

  U nas tak samo, teraz jest wieczór, gwiazdy świecą jak przez szybę (te ktore widać)

 5. OLEK pisze:

  U NAS TO SAMO BYDGOSZCZ!!!!!

 6. OLEK pisze:

  SYPALI DO BÓLU , OBSERWOWAŁEM TO DRAŃSTWO -ŚLAD ZOSTAWIAŁ TYLKO NAD MIASTEM , PRZED I ZA JUŻ NIE BYŁO NIC PO SAMOLOCIE!!!!!BYDGOSZCZ DZISIAJ OBSYPANA !!!! NASZ RZĄD NAS KOCHA!!!

 7. astromaria pisze:

  @ hedoni: Wojciech przetłumaczył film o zasiewaniu chmur. Bardzo prawdopodobne, że przed frontem chmury są „poprawiane” chemią, żeby były cięższe i bardziej zasnuwały niebo. No i z takich chmur spadnie więcej toksycznego deszczu.

 8. astromaria pisze:

  U nas był to samo!!! Rano było przepięknie, krystalicznie czyste, cudownie błękitne niebo jakiego już dawno nie widziałam, a ok. 14 zaczął się nalot dywanowy. Najpierw napłynęły smugi znad Warszawy, a poem na niebie pojawiła się eskadra samolotów, które latały we wszystkich możliwych kierunkach, zostawiając smugi od horyzontu po horyzont!!! A dziś o świcie na niebie była prawdziwa masakra. Zaraz wrzucę slideshow z wczoraj i dziś. Rano było słonecznie, a teraz oczywiście się zachmurzyło. Światło słońca przedziera się przez chemiczną zasłonę i ledwie świeci.

 9. chemiczny_adi pisze:

  Wiecie, tak sobie czytam o tym wszystkim i myślę – CO TO PISANIE DA?.. Czy jest ktoś, kto realnie MOŻE coś zrobić – TERAZ!!! Czy był jakiś odzew na petycję? Czy jest jakaś grupa ludzi (celowo nie używam zwrotu – frakcja, partia polityczna…), która mogłaby dostać się na Wiejską i tam przekonywać sprzedawczyków, że te pieniądze z lobbingu (które wzięli) im wyjdą bokiem? Czy jest jakiś JEDEN!.. polityk, który się nie boi?
  Oj, trochę to emocjonalne… ale tak teraz czuję.

 10. astromaria pisze:

  Jak pokazał to film „Czym spryskiwany jest świat” nie tylko nasi politycy rżną głupa, bo w USA jest to samo. Albo udają, że nic nie widzą, albo twierdzą, że to normalne, albo jak ten stary durny parlamentarzysta straszą prawnikami (chyba dostał Alzheimera od tego aluminium, które sypią mu na głowę). Partie rządzące oczywiście są ślepe i głuche, ale i opozycja nie jest lepsza. Korwin-Mikke dla niektórych jest nadzieją na lepszą politykę (ja tego optymizmu nie podzielam, bo jestem przekonana, że on też jest jednym z „unych”), ale uparcie popiera GMO, a w kwestii chemtrails to chyba ma do powiedzenia tylko jedno: kółko na czółku.

  Nasze pisanie może przebudzi kilka osób, a im nas więcej, tym większa szansa, że stworzymy w końcu liczącą się grupę nacisku. Znam kilka osób, które uważały chemtrails za urojenie, ale po przeczytaniu tego, co piszemy zaczęły uważniej zerkać w niebo i uświadomiły sobie, że mamy rację. Nawet, jeśli ludzie na początku sami przed sobą zaprzeczają, coś tam zaczyna kiełkować w ich podświadomości i w końcu stają się bardziej uważni. A kiedy stają się uważni zaczynają widzieć i rozumieć.

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s