Dlaczego nad Warszawą całkowicie ustał wszelki (rzekomy) ruch lotniczy? Pytanie do pseudo-racjonalistów.

Od czwartku niebo nade mną jest niemal idealnie CZYSTE! Tylko w piątek pojawiła się 1 (słownie: jedna) smuga.

Pogoda w tych dniach była naprawdę bardzo zmienna: ciepła, zimna, sucha, wilgotna, zachmurzenie od małego do niemal całkowitego, a więc warunki do rzekomego „tworzenia się smug kondensacyjnych” były zmienne, w tym również bardzo sprzyjające. I nic. Nie tylko nie ma żadnych „smug kondensacyjnych”, ale na krystalicznie czystym niebie nie ma też samolotów, z wyjątkiem pasażerskich, które pokazuje mój FlightRadar.

Całe roje małych odrzutowców, które w niektórych dniach (bez jakiejkolwiek, logicznej regularności) tak pracowicie paskudziły mi niebo długimi, białymi smugami, że zamieniało się ono w jedną, wielką chemiczną zasłonę odcinającą dopływ słońca, nagle w cudowny sposób znikły. Nie tylko nie smużą, ale w o ogóle ICH NIE MA! Gdyby były, widziałabym je tak samo, jak widziałam je w dniach intensywnych nalotów dywanowych.

W chwili, kiedy piszę te słowa przelatuje nad moją głową wielki Boeing 747 z Melbourne do Londynu i zostawia za sobą dość długą, ale bardzo szybko zanikającą smugę KONDENSACYJNĄ. Znaczy to, że dziś są DOBRE warunki do powstawania smug kondensacyjnych. Dlaczego więc widzę tylko tę jedną, a nie tak, jak niemal co dzień splątaną pajęczynę lini przebiegających we wszystkich kierunkach, wzdłuż, wszerz, a nawet po skosie i po okręgach?

Co więcej, nie widzę też ani jednego „chemicznego cirrusa”, które powstają za każdym razem, kiedy obserwuję te małe samoloty.

Dlatego panowie „racjonaliści” powiem wam jedno: „bujać to my, panowie szlachta”! Wsadźcie sobie swoje prymitywne kłamstwa wiecie gdzie.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polska i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Dlaczego nad Warszawą całkowicie ustał wszelki (rzekomy) ruch lotniczy? Pytanie do pseudo-racjonalistów.

 1. Angua pisze:

  Tak było jeszcze wczoraj:
  http://imageshack.us/photo/my-images/861/zdjcie0001l.jpg/
  http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie0002s.jpg/

  a dziś już jest lekka mgiełka – niebo już nie jest tak farbkowato niebieskie, pojawiły sie rozmazane chmury i widziałam też kilka smug.
  Koniec balu panno Lalu

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s