Stacja telewizyjna głównego nurtu KMIR6 NBC (USA) porusza temat chemtrails.

NBCaffiliated KMIR Reports on chemtrail/geoengineering.

W stacji telewizyjnej głównego nurtu, dziennikarze KMIR6 NBC (USA) zastanawiają się, czy chemtrails to inżynieria klimatu w celu schłodzenia temperatury na ziemi? Czy substancja znaleziona przez mężczyznę w Arkansas to chemiczna substancja rozpylana przez samoloty za zgodą rządu USA? Wiele pytań bez odpowiedzi? Przytaczają fragmenty z innych stacji TV, poruszających problem smug chemicznych. W jednym z fragmentów wywiadu możemy usłyszeć opinię Melanie ST. James, która zamieszkała na pustyni 20lat temu, bo nie chciała wdychać zatrutego powietrza w Los Ageles. Opowiada jak od 2009 roku niebo nad pustynią jest sukcesywnie zmieniane. Kobieta powiązuje swoje kłopoty ze zdrowiem (choroby płuc od 2009 roku) z opryskami na niebie. W dalszej części filmu możemy usłyszeć wypowiedź, jakie składniki wchodzą w skład chemtrails: aluminium, bar, cez, stront. Dziennikarze zwracają uwagę na sposób rozprowadzania i rozprzestrzeniania się smug, że to wygląda na zaplanowaną i zorganizowaną technikę.

samolot

„Wszystkie wyżej wymienione składniki przekraczają grubo dopuszczalne normy zagrażające życiu na ziemi. Na wielu ekologicznych farmach wykryto w ziemi ogromne skażenia, których pochodzenia nikt nie jest w stanie wyjaśnić. Na Hawajach w Maui na farmie organicznej jedynym źródłem zanieczyszczenia jest powietrze”- (Michael J. Murphy-„What in the World are They Spraying„).

Coraz więcej osób publicznych głęboko poruszonych tym problemem, zleca badania gleby i powietrzna – otrzymane wyniki są porażające. Gleba zmienia swoją zasadowość. Jest to ogromne zagrożenie dla życia na naszej planecie” – (FranciS Mangels-biolog).

smugi

Ken Caldeira – profesor geoinżynierii zaprzecza wszystkiemu. Mówi, że nie wdrożono jeszcze programu geoinżynierii. Ale w następnych minutach filmu twierdzi, że warto podjąć to ryzyko bez względu na skutki uboczne tego programu.

Pomimo olbrzymiej ilości dokumentów świadczących, że geoinżynieria istnieje wszyscy politycy zaprzeczają jej istnieniu. Kongresmeni skutecznie unikają wypowiedzi na ten temat. Według niezależnych ekspertów, wprowadzona potajemnie geoinżynieria przedłuży proces przejścia z energii nieodnawialnej na energię odnawialną z 50 na 300 lat. „Wszystkie problemy związane z problematyką chemtrails zostały zawarte w filmie „What in the World are They Spraying” ” – Elizabeth Beaubien dziennikarz KMIR6 NBC.

(Źródło: ehovara, zdjęcia przeskalowane)

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły z sieci, Filmy video, Świat i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Stacja telewizyjna głównego nurtu KMIR6 NBC (USA) porusza temat chemtrails.

 1. ehovara pisze:

  Los Angeles Chemtrails Meetup Group Freeway Bannering 6-3-11

  Los Angeles
  Grupa działaczy przeciwko chemtrails (Chemtrails Meetup Group) 3 czerwca 2011roku weszła w godzinach szczytu w San Diego Freeway z transparentem na wiadukt w Palms 405.
  Banering okazał się wielkim sukcesem. Tysiące kierowców pokazywało rękoma rogi wolności. Dzięki takim działaniom, ujawnia się przestępstwo, które skierowane jest przeciwko naturze i ludzkości.
  za aircrap.org

 2. TheEndi pisze:

  🙂 Dam w wolnej chwili na główną…

 3. ehovara pisze:

  Tez bym wyszła z tym transparentem 😉 ale podczas dużego spreyowania !

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s