Chemtrails nad Poznaniem – 17 stycznia 2011r.

Bardzo dawno nie umieszczałem żadnych zdjęć chemtrails, ponieważ powłoka chmur nie pozwalała na ich wykonanie, jednak dziś od rana był słoneczny dzień, więc prezentuję 2 ujęcia. Gdybym dysponował aparatem panoramicznym, ujął był oba, poniższe kadry w jeden. Niestety, trzeba się zadowolić tym, co mogłem wykonać tanim sprzętem kompaktowym.

chemtrails 17 stycznia L
chemtrails 17 stycznia P

Jak widać na zdjęciach, akcja opryskowa jest cały czas wykonywana bez przerwy i z takim samym natężeniem jak w zeszłym roku. Jest piękna, słoneczna aura i przede wszystkim ciepło, więc zmylone pogodą rośliny, już wypuszczają pierwsze pędy i choć zapewne przyjdzie jeszcze mróz, natura poradzi sobie z takim problemem. Ważniejsze jest, czy natura poradzi sobie z milionami ton substancji chemicznych, które są rozpylane z samolotów (czemu innych nie dziwi tak duża ilość samolotów jednym obszarze nieba)? W głównej mierze jest to aluminium, którego „kosmiczną” wręcz zawartość, odkryto już w próbkach ziemi, wody (również śniegu) na całym świecie. Ta wiedza, pochodzi z filmu, o którym już na blogu pisaliśmy, tj. „Czym spryskiwany jest świat?”.

Na zdjęciach zaznaczyłem również widoczne tęczowe halo, które nie jest bynajmniej naturalne. Chmury nie rozszczepiają w ten sposób światła słonecznego, a takie barwy, może dawać właśnie sztuczna substancja, np: wspomniane aluminium. Podobne efekty, widzimy również w nocy, kiedy wokół Księżyca roztacza się tęczowa bańka. Przypomnijcie sobie, czy kiedykolwiek, poza kilkoma, ostatnimi latami widzieliście takie zjawiska? Odpowiedź musi brzmieć NIE, bo są one nienaturalne i wynikają ze stałych oprysków chemtrails w Polsce, na przestrzeni ~dekady.

Nie pozostaje nam nic innego jak dalsze informowanie społeczeństwa o tajnej i bez wątpienia szkodliwej akcji rozpylania chemtrails. To smutne, że nie możemy przebić się do ogółu z tymi informacjami, jednak myślę, iż powinniśmy w naszych działaniach, przyjąć pewne powiedzenie, które w przewrotny sposób, pokaże nam, co mamy czynić: „Głowa do góry!”. 😉

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polska i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

35 odpowiedzi na „Chemtrails nad Poznaniem – 17 stycznia 2011r.

 1. ehovara pisze:

  Cała sala i jeszcze ludzie stali po bokach i w kawiarni.
  zobacz na stronie Firlej -Wrocałw jest plan.

 2. ehovara pisze:

  Sala Widowiskowa – do 220 osób

 3. astromaria pisze:

  Obejrzałam to, co Wojciech wrzucił na YT, ale dźwięk jest beznadziejny, chwilami trudno było usłyszeć o czym mówili, mimo że podkręciłam dźwięk na maksa. Mam więc nadzieję, że było to nagrywane w bardziej profesjonalny sposób, bo konferencja była bardzo ciekawa i warto ją rozpropagować.

 4. wardak pisze:

  Jestem fanem lotnictwa i również zauważyłem różnicę w wyglądzie i trwałości smug kondensacyjnych. Nad moją miejscowością jest korytarz powietrzny. Samoloty pasażerskie
  i nie tylko latają na kierunku wschód-zachód i odwrotnie
  (najwięcej kursów) oraz na innych kierunkach krzyżujących się z poprzednimi pod różnymi kątami. Loty odbywają się przynajmniej na dwóch pułapach (małe i duże 4 silnikowe samoloty). Jedne smugi są dosyć krótkie i szybko znikają
  natomiast inne utrzymują się bardzo długo i stopniowo rozmywają się tworząc mglistą zawiesinę. W niedzielę rano
  około 7 byłem świadkiem niezwykłego zjawiska , otóż na kierunku wschód – zachód wisiały długie równoległe pasma
  chmur a może nie chmur i co jest dziwne , że wiatr ich nie rozwiewał ani nie pędził jak to zwykle robi ( a wiało dość mocno) tylko stopniowo rozchodiły się na boki i po ok 2 h
  niebo było zasnute. W czasie gdy piszę ten tekst słyszę przelatujący 4 samolot , ciekawe czy pryska?

  Pozdrawiam Wszystkie ” Mszyce” , nie dajmy się
  – owad z lubelskiego

 5. astromaria pisze:

  W bezchmurne poranki (a takich jest ostatnio bardzo mało) wschodzące słońce ujawnia niebo całe w paski lub szachownice. A do południa robi się mglisto i szaro. Ale i tak Warszawa jest najmniej pryskana – u nas zdarzają się dni bez smug, a z tego co wiem w Gdańsku takich dni prawie nie ma.

 6. pionek pisze:

  w lubelskim co parę dni widać konkretną akcję, co te ścierwa sypią?
  mam ciekawy materiał foto gdzie mogę go wysłać?

 7. astromaria pisze:

  Adres mailowy jest z boku bloga.

 8. siema pisze:

  chembuster !!!!!!!!!!! sprzedany rzad

 9. Lucjan pisze:

  Dzisiaj tj. 18.11.2016r nad Poznaniem ok. 15.00, od strony miasta Buk (wiatr był z tamtej strony – wszystko leciało na Poznań) samoloty rozpylały chemię. Mam zdjęcia. Myśleli że się schowają za chmurami, ale przyszedł wiatr, chmury się rozwiały, a na niebie została kratownica z oprysków. Zauważyłem 3 samoloty, które pracowały by nas pozatruwać.
  Ciekawe czy rząd polski o tym wie i kto wydał zgodę na loty tych samolotów.

 10. astromaria pisze:

  Oczywiście, że rząd wie, ale rząd nie ma nic do gadania w tej sprawie. Zaczęli nas truć w momencie, w którym Polska przystąpiła do NATO, a nasze niebo zostało otwarte dla obcych samolotów. Ludzie piszą maile do rządu, a rząd rżnie głupa wysyłając im w odpowiedzi wykład na temat smug kondensacyjnych. Ale nie należy się tym zrażać, tylko pisać, niech wiedzą, że widzimy i że protestujemy. I warto napisać, że nie wierzymy, że to są smugi kondensacyjne!

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s