Czym spryskiwany jest świat?

Wojciech Partyka, prowadzący blog o tematyce chemtrails, wykonał tłumaczenie bardzo interesującego filmu dokumentalnego „What in the world are they spraying?”, który jest relacją z podróży po Stanach i Europie, którą odbył Michael Murphy, zbierając wiele, dobitnych dowodów na istnienie i rozpylanie chemtrails w atmosferze…

Wojciech, pisze w notatce pod filmem na YT:

OSTRZEŻENIE:
Wiedza z tego filmu może wywrócić Twoją rzeczywistość do góry nogami. Przydarzyło się to mnie 3 lata temu, gdy się o tym dowiedziałem. Jak już obejrzysz, to będziesz musiał dokonać wyboru. Czy wracasz do Matrixa, czy przystępujesz do działania?

Jest to pierwszy dokumentalny, pełnometrażowy film obalający teorie spiskowe dotyczące smug chemicznych, trwałych smug konedensacyjnych czy modyfikacji pogody. Geoinżynieria stratosfery przeprowadzana jest nielegalnie od wielu lat, ale od 3 lat odbywa się dzień w dzień na całym świecie. Teraz, gdy prawda wychodzi na światło dzienne ci co to rozpoczęli szykują ustawy, które mają ten program zalegalizować, jako konieczność do walki z globalnym ociepleniem.

Film ten dedykuję wszystkim tym, którzy przez ostatnie 3 lata naśmiewali się ze mnie  ilekroć poruszałem ten temat.”

Mam nadzieję, że ten dokument rozwieje wszelkie wątpliwości, choć życie pokazuje, że sceptykom, musiałby spaść na głowę samolot, aby przekonali się, że chemtrals jest FAKTEM!

Ludzie w Stanach i Belgii, wzięli sprawy w swoje ręce. Czas na nas! Czy wyobrażacie sobie miny polityków na Wiejskiej, kiedy byliby zapytywani przez dociekliwych dziennikarzy, podobnie jak amerykańscy kongresmeni w filmie…? 😉

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy video, Polska, Świat i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

35 odpowiedzi na „Czym spryskiwany jest świat?

 1. Slalomi pisze:

  od jakiegoś czasu ( kilku lat ) śledzę wszystkie teorie w ramach NWO , są mniej lub bardziej wiarygodne … nieważne 🙂 chciałem tylko nadmienić , że moim zdaniem niechęć do CO2 jest sztucznie generowana przez elity rządzące . niestety nie jestem w stanie podać teraz żródła informacji ( nie mogę tego już nigdzie znależć ) , ale już w latach 60 _tych CIA robiło badania nad CO2 i wynikiem tych badań było to ,że CO2 wpływa na rozwój świadomości . czyli trudniej sterować umysłem przez hipnozę , sugestie itp. z tego co wiem cywilizacja wydala do atmosfery CO2 w ilości 0, 2 % !!! całego CO2 wydzielanego przez naszą matkę Ziemię . jest to nic jeśli chodzi o całe CO2. moim zdaniem ograniczanie emisji CO2 do atmosfery ma głownie w założeniu chęć przejęcia całkowitej kontroli nad każdym z nas przez przekazy podprogowe , które już są od lat w tv i każdych możliwych mediach . podejrzewam , że także HAARP ma duże znaczenie w tej kwestii. widziałem także wypowiedzi na temat działania HAARPa przez ludzi pracujących przy tym projekcie , którzy twierdzili , że są w stanie naprawiać klimat ( niszczyć ) w każdym jego aspekcie …. nie jestem w stanie podać żródeł , ale ja nie mówię że trzeba w to wierzyć . niech każdy sam to oceni . pozdrawiam

 2. astromaria pisze:

  Ten artykuł o CO2, o którym mówisz można przeczytać w najnowszym numerze Nieznanego Świata, autorzy Grażyna Fosar i Franz Bludorf, fizycy. O HAARP jest mnóstwo materiałów, np. na YouTube.

 3. TheEndi pisze:

  To te materiały:

  1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ce81f2001ead232.html
  2. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7697e02e17ec2288.html
  3. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/032ea496ce409304.html
  4. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7be151a8aa4996e4.html

  Zdaję sobie sprawę, że nie wolno rozpowszechniać takich materiałów, ale skoro są dostępne w sieci, to dlaczego ich nie czytać..? 😉

 4. Slalomi pisze:

  pozwoliłem sobie na „mały” plagiat 🙂 (nie chce mnie się tego pisać własnymi słowami ) : żródło CIA (Centrum Informacji Anarchistycznej ) Benjamin Fulford: Japonii grożono trzęsieniami już w przeszłości!

  W poniższym nagraniu wideo Benjamin Fulford ujawnia sensacyjne informacje na temat gróźb zastosowania broni tektonicznej wobec Japonii. W 2009 roku potkał sie on z byłym Ministrem Finansów Japonii Heizo Takanaka, który przekazał kontrolę nad japońskim systemem finansowym grupie amerykańskich i europejskich oligarchów. Takanaka przyznał się, że był on do tego zmuszony gdyż zagrożono Japonii „maszyną do wywoływania trzęsień ziemi”.
  W tym czasie Fulford nie dawał wiary takim wyjaśnieniom, zaczął więc badać dokładniej tę sprawę i w miarę postępu badań ujawniać kulisy zagrożenia, m.in. na antenie radia Jeffa Rense. Japońska służba bezpieczeństwa udzieliła mu sensacyjnej informacji, że miasto Niigata zostanie zaatakowane bronią tektoniczną. 2 tygodnie później nastapiły 2 trzęsienia ziemi o mocy 6.8 w skali Richtera z epicentrum dokładnie pod największą elektrownią atomową w Japonii.
  Nie wyglądało to na przypadek – postanowił on więc zbadać sprawę HAARP dokładniej.

  Jak wyjaśnia w tym krótkim nagraniu, HAARP jest emiterem radiowym o mocy miliarda watów (!), który nakierowany jest na górne partie atmosfery ziemskiej, jonosferę.

  Po trzęsieniu ziemi w Niigata członkowie rodziny japońskiej, która jest cześcią międzynarodowej mafii wyjaśnili Fulfordowi, że George Bush Senior jest ich wielkim bossem. Zaprosili go też na „zebranie UFO” gdzie zademonstrowano broń plazmową. Na podstawie tej wiedzy Fulford przewidział, że w przypadku wielkiego trzęsienia ziemi w Chinach na niebie powinny były pojawić się dziwne chmury zaraz przed katastrofą. Faktycznie, niedługo potem na YouTube pokazały się nagrania dziwnych kolorowych chmur. Dodatkowo tajwański satelita odkrył 50 procentowy spadek energii w jonosferze nad obszarem gdzie doszło do trzęsienia. Takie zjawisko także może być wytłumaczone działaniem HAARP, która wypycha jonosferę do góry, a następnie pozwala jej opaść.

  Według Fulforda, jest to dowód na to, że grupa kryminalistów w USA przejęła kontrolę nad bardzo groźną bronią tektoniczną. Fulford zatem apeluje do rządów Chin, Rosji i Japonii by ujawniły światu wszystko co wiadomo na temat tej broni i użyciu jej przez „amerykańską” armię. Nawołuje też amerykańskich pilotów – patriotów by zbombardowali siłownie zasilające emitery HAARP na Grenlandii i Alasce i przez to powstrzymali ludobójstwo, które pozbawiło już życia 500 tysięcy ludzi. Podejrzewa on też, że tsunami w Indonezji było wywołane sztucznie przez tych samych ludzi – było to politycznie umotywowane tym, że rząd Indonezji odmówił otwarcia Cieśniny Malakka – po tsunami nie było już problemu z jej udostępnieniem. Podobne polityczne motywy wystąpiły w przypadku trzęsienia ziemi w Chinach, którym to udało się przekonać Indie do współpracy z Rosją i Brazylią i innymi krajami w ramach tzw. Shanghai Corporation. Także Cesarz japoński w lecie ub. roku spotkał się aż trzy razy z chińskimi przywódcami. wszystko to oznacza izolację USA – z „policjantów świata” stają się „gangsterami świata”. Fulford uważa, że celem gangsterów, którzy przejęli kontrolę nad USA jest III wojna światowa, której trzeba za wszelką cenę uniknąć.

 5. Slalomi pisze:

  sorry , że wskoczył filmik . chciałem tylko adresik przenieść . wiem , że to troszkę nie w temacie , ale napewno kogoś to zainteresuje . (

 6. astromaria pisze:

  Ciekawe, czym Japonia podpadła. Na co się nie zgodziła? Ale mnie najbardziej nurtuje pytanie, kto „odziedziczy” ziemię w takim stanie? Jeśli zostanie skażona radioaktywnie i jeśli będzie na niej rosło wyłącznie GMO odporne na aluminium, to ludzie tu raczej nie przeżyją. W takim razie kim są Iluminaci lub dla kogo pracują? Jeśli są ludźmi, to po wykonaniu brudnej roboty wymordowania bliźnich sami zostaną zatłuczeni, dokładnie tak, jak stało się z „egzekutorami” mordującymi Polków w Katyniu. Zabili ich, a potem sami wpadli do tych samych dołów, bo Stalin nie chciał mieć świadków. Jest wiele poszlak, że Iluminaci też są ofiarami, na przykład ich dzieci muszą przechodzić ten koszmarny rytuał „inicjacji”, a wcześniej wykorzystywane są w pedofilskich orgiach seksualnych, o czym mówiły i Arizona Wilder i Svali. Dlaczego to robią? Jak ich do tego zmuszają?

 7. Slalomi pisze:

  warszawa 16.04.2011r. sobota . Od rana opryski na potęgę … jest 14:30 . słońce świeci , ale niestety już zza solidnej warstwy chemii… niebo szaro-mleczne… właśnie leci następny z kierunku północno-zachodniego. idealnie trafił w „słońce”(jak ok.70% dzisiejszych smugoli).
  P.S. Japonia ma nieżle przeje…..ne… (bez komentarza )

 8. Skytale pisze:


  Ciekawe zjawisko. Jak je interpretować?

 9. Pingback: Czym spryskiwany jest świat?

 10. Coockie pisze:

  @Skytale możesz mieć mnie za sceptyka, ale względy bezpieczeństwa raczej brzmią rozsądnie. Scieżki lotu samolotów przecinają się zawsze w jak najmniejszej ilości miejsc żeby zapobiec wypadkom lotniczym. Co do filmu to przerażający, ajk większośc o NWO, ciężko w to uwierzyć ale na prawdę jesteśmy niewolnikami korporacji. I don’t want to live on this planet anymore

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s