Konferencja na temat chemtrails we Wrocławiu.

Konferencja jakiej jeszcze u nas nie było!

Chemtrails

Dlaczego „zabieracie” nam nasze niebo?

Czy to tylko chmury kondensacyjne odrzutowców czy też geoinżynieria i tajne opryski mające przeciwdziałać zmianom klimatycznym? A może planowe szkodzenie ludziom?

30 stycznia (niedziela) g. 10.00 – 16.00
Wrocław, ul Grabiszyńska 56 Ośrodek Działań Artystycznych FIRLEJ
Organizator: Ośrodek Edukacji Janusz Zagórski przy współpracy FNC
Patronat medialny: „Czwarty Wymiar”, niezaleznatelewizja.pl

Seminarium z udziałem między innymi dr biologii Wojciecha Puchalskiego, dr Krzysztofa Koleckiego, Dionizego Pietronia, Jacka Krawczyka z Hotry, autorów nagrań foto -wideo z całej Polski. Pokazy zagranicznych filmów, dyskusje panelowe.

Info: Janusz Zagórski, tel.: 691 558 259,

januszzagorski8@gmail.com
Janusz Zagórski – alternatywne spojrzenie na świat
http://www.youtube.com/user/obserwuj
popieram Polską Akcję Obywatelską http://www.pao.org.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polska i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Konferencja na temat chemtrails we Wrocławiu.

 1. DavidIckeFan pisze:

  Żeby się nie okazało, że to tylko smugi kondensacyjne.

 2. astromaria pisze:

  Obecność uczonych doktorów stwarza takie niebezpieczeństwo, ale kto wie? Niektórzy uczeni mają odwagę przeciwstawić się władzy, np. ci, którzy walczą z GMO.

 3. Rozmawiałem z organizatorem i dostałem zaproszenie na przeprowadzenie 30 minutowej prelekcji. Będę mówił o wlasnych doświadczeniach, a także zaprezentuję włsną dokumentację smug chemicznych.
  26.12.2010 w niedzielnej audycji Pana Zagórskiego będzie ze mną kilku minutowa rozmowa zapowiadająca moje wystąpienie na konferencji.
  Nigdy w czymś takim nie braem udziału i mam ogromną tremę. Mam nadzieję, że ta konferencja będzie podobnym sukcesem do tej z Belgii.

 4. TheEndi pisze:

  @Wojciech

  🙂

  Bardzo się cieszę, że weźmiesz udział w tym panelu. Mam też nadzieję, że organizatorzy zadbają o materiał video z konferencji. Postaram się pamiętać o Twoim wywiadzie i posłuchać audycji. Powodzenia bracie! Trema jest mobilizująca. 🙂

 5. ehovara pisze:

  @Wojciech
  Hm Wojtek jak ty z Gdanska pokonasz taki szat drogi to ja chyba też stawie sie na sympozjum :-). Wacham się jeszcze bo słaby ze mnie kierowca a przecież styczen to zima. Po świętach podejme decyzję.

 6. astromaria pisze:

  @ Wojciech: trzymam kciuki, daj czadu!
  @ ehovara: przecież możesz pojechać pociągiem, jest nadzieja, że do stycznia odkopią tory i ustalą w końcu rozkład jazdy.

 7. Dzięki za słowa otuchy 🙂

  Też się zastanawiam, jak jechać. Myślalem o pociągu, ale trudno powiedzieć, czy lepszy pociąg, czy auto. Co prawda samochodu nie posiadam, ale mam prawko, to może się zgadamy i pojedziemy razem???

 8. TheEndi pisze:

  Jakieś 2, 3 dni temu, w porze wieczornej, przeleciał nad moim domem klucz ptaków (kaczek), jazgoczących niemożliwie i co ciekawe, leciał z południowego zachodu na północny wschód, czyli w zupełnie odwrotnym kierunku, niż bym się spodziewał. Zadziwia też pora, czyli koniec grudnia, co na odloty ptaków jest chwilą co najmniej nieodpowiednią… Być może jest jakiś gatunek ptaków, który odlatuje o tej porze, ale chyba bym zauważył/usłyszał jakiś większy ruch na niebie, a nie incydentalny przelot? Co o tym myślicie…?

  Biorąc pod uwagę zmiany bieguna ziemskiego, grzebanie w atmosferze i inne skryte działania, możemy obserwować dziwne zachowania zwierząt. Przypomnijcie sobie, że giną masowo pszczoły…

 9. astromaria pisze:

  O ile wiem kaczki nie odlatują na zimę. Odlatują gęsi. U nas na zamarzniętej rzece jest mnóstwo kaczek, zdjęcia do obejrzenia w moim albumie na Facebooku.

 10. TheEndi pisze:

  Miałem na myśli gęsi… 😉

 11. Jestem pewien, że zwierzęta podobnie jak ludzie tracą orientację. Wystarczy spojrzeć dookoła jak się wszyscy zachowują, każdy jest totalnie zakręcony i zdezorientowany.
  Sam czuję się podobnie. Coś się dzieje i to w zawrotnym tempie.

  Dzisiaj włączyłem na chwilę TV i zupełnie przypadkowo nadziałem się na końcówkę programu na Discovery SF o tym jak to naukowcy planują stworzyć „Ziemię 2” na Marsie. Nagrałem tą końcówkę na kamerze, bo aż mnie zatkało.
  Przypomniałem sobie jak w jednej z audycji Alexa Jonsa zadzwonił gościu, który dosłownie histeryzował na antenie mówiąc o tym w jaki sposób naukowcy planują skierować jakiś meteoryt tak żeby uderzył w naszą planetę, wywołując rzekomo oczekiwany armagedon.
  Ta audyja była jakieś 3 lata temu! I dzisiaj skojarzyłem fakty.
  Napiszę póżniej dokładnie o co chodzi na moim blogu, w skrócie tylko powiem, że chodzi o podłączenie rakiet balistycznych do meteorytu i skierowanie go w pole grawitacji Jowisza, które to następnie skieruje meteoryt, a nawet kilka na kolizję z Marsem aby wybuchem / ami spowodować efekt cieplarniany! :-/

 12. astromaria pisze:

  Kanał Discovery jest w rękach pseudonaukowych szaleńców, co widać już od dawna. Wizje, jakie tam przedstawiają mrożą krew w żyłach. Uważają, że już za 10 lat osiągniemy nieśmiertelność. Ale oczywiście nie wszyscy, tylko ci, których będzie na to stać. A co z resztą? Nie powiedzieli, ale jest oczywiste, że to prole, więc będą zwierzętami roboczymi. Kombinują, jak wyhodować nadczłowieka, istnego cyborga, całego naszpikowanego elektroniką. To oczywiście też tylko dla elity, bo proli nie będzie na to stać, a zresztą i tak nie są tego warci.

  Ktoś w końcu powinien ich unieszkodliwić. Pytanie tylko kto? Bo jak na razie to oni uważają się za właścicieli nie tylko tej planety, ale jak widać całego wszechświata.

  Chyba nie pozostaje nic innego, jak interwencja boska, cokolwiek miałoby to znaczyć. Atlantyda została zniszczona, a nasza obecna nauka staje się niepokojąco dążyć do tego, co działo się na Atlantydzie, produkując już nie tylko GMO, ale chimery (organizmy złożone z dwóch różnych gatunków, np. sławny łosoś) i najbardziej śmiercionośne rodzaje broni. Legenda mówi, że Atlantydę zniszczyli rozgniewani bogowie. Inni twierdzą, że ich własna broń. Tak czy inaczej ta cywilizacja znikła, a ludzkość wróciła do jaskiń.

 13. Problem jest w tym, że w tej chwili, przy tak zaawansowanej technologii można „sztucznie spowodować gniew Boga”. I w tym tkwi cały paradoks.
  Czym innym jak nie gniewem Boga jest Projekt Błękitna Wstążka (Project Blue Beem).
  Tak jak mówisz nie ma to w tej chwili znaczenia, czy nazwiemy to armagedonem, gniewem Boga, zemstą natury, czy też zaplanowanym działaniem szaleńców.
  Jedno jest pewne, jak nie weżmiemy spraw w swoje ręce to nic się nie zmieni.
  Ale jak to zrobić kiedy 90% populacji nie wie, lub wyśmiewa zjawisko spryskiwania? 😦

 14. astromaria pisze:

  Miałam na myśli prawdziwego Boga, nie kosmitów (Jahwe i spóła) ani Blue Beam. Tę Ziemię uratować może tylko prawdziwa boska interwencja, ale nie wiem, czy to się zdarzy, bo może tak ma być tak, jak jest. Może tu jest jakaś kolonia karna albo przedsionek piekła i żadne ratowanie skazańców nie jest przewidziane. Chyba, że te wszystkie opowieści o przejściu do 4 gęstości są prawdą…

  Moim zdaniem jedynym ratunkiem jest rozwój duchowy. Jeśli osiągniemy stan doskonałości nie będziemy musieli wracać na tę planetę. Ale to dotyczy jednostek, a nie całej ludzkości.

 15. exhale pisze:

  Sprawa chemtrails coraz bardziej niepokoi, a na pytania czemu mają służyć wciąż nie ma jednoznacznych odpowiedzi.

  Polecam stronę:

  http://www.polskaakcjaobywatelska.pl

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s