Chemtrails, których jest coraz więcej…

Postanowiłem jakiś czas pomilczeć, bo zdrowie nie dopisuje, a zagadnienie chemtrails napawa mnie ogromnym smutkiem, ale to, co się ostatnio dzieje, nie daje mi spokoju, więc przedstawiam zainteresowanym 2 zdjęcia z ostatnich dni.

1 zdjęcie pokazuje chmury kłębiaste na tle… No, właśnie na tle czego? Co jest za chmurami, które najczęściej widzimy, odcinające się na lazurowym tle nieba i wyraźne, aż po horyzont? Odpowiedzcie sobie sami…
chemtrails jednolite

2 zdjęcie, pokazuje widok iście piekielny, bowiem ilość rozpylonych chemtrails 25 lipca 2010r., była wręcz niewyobrażalna…

maksimum chemtrails

Na ujęciu widać 2 wyraźne ślady na tle „waty” na ogromnej przestrzeni. Obecność chemtrails przy słonecznej pogodzie powoduje, że powstają dziwne, niespotykane cienie, ponieważ w zapylonej atmosferze, cień staje się widoczny. Na zdjęciu dają go 2 małe chmurki kłębiaste, a cień tworzy 2 długie pasma. Jeszcze dalej na prawo (nad datą zdjęcia), widzimy tęczowe halo, powstałe również w wyniku obecności chemicznych cząstek. Istna komora gazowa…

Skala oprysków bardzo się zwiększyła i nadal zwiększa, przynajmniej w Wielkopolsce. Taktyka ich wykonywania, została nieco zmieniona (pryskają ostrożniej), bowiem teraz opryski odbywają się na przedmieściach, a same chemtrails docierają nad miasta i wsie z wiatrem. Trudniej zaobserwować samoloty, ale nie zmienia to jednak faktu, iż loty odbywają się CODZIENNIE. W ostatnich dniach bardzo często widzę na niebie osławione, „nowe” chmury, odkryte niespodziewanie (sic!), bodajże w zeszłym roku, a nadano im nazwę Asperatus. To nisko wiszące na dużej płaszczyźnie obłoki, przypominające kołdrę z baranka. Zdjęcie tych chemicznych chmur (ujęcie poniżej), wykonał również nasz czytelnik Wojciech Partyka, prowadzący blog o chemtrails:

Asperatus chemtrails

Na zakończenie, dorzucam urywek „bardzo mądrego” serialu z „bardzo mądrej” stacji telewizyjnej, której kontrolerzy uznali jakiś czas temu, że paranoicy wierzący w chemtrails, są bardzo groźni, więc trzeba ich pokazać, przyszyć im łatki debili i ośmieszyć. Ostatnio Astromaria odniosła wrażenie, iż przeniosła się w czasy PRL-u, kiedy to propaganda wypełniania wszystkie możliwe środki przekazu. Jakże słusznie… Urywek filmu poniżej, nie jest niczym innym, jak bezczelną, propagandową manipulacją…

Kochani paranoicy, działajmy… Pozdrawiam wszystkich życzliwych.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy video, Polska i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Chemtrails, których jest coraz więcej…

 1. astromaria pisze:

  @ Mizia: wrrrr… kompletnie nie na temat notki, ale żeby nie było, że jestem niedobra zatwierdzam. Ale… Ale na usta cisną mi się bardzo mocne słowa. Postaram się jednak wyrazić swoje uczucia w cywilizowany sposób.
  Po pierwsze, nawet jeśli uznacie mnie za wyjątkowo podłą sukę, nie dam ani grosza na onkologię, zwłaszcza dziecięcą, bo to mordownia, a nie medycyna. Anonimowa ankieta przeprowadzona wśród onkologów wykazała, że tej terapii nie poddałoby się 85% z nich.
  Po drugie przeczytałam tam takie zdanie:

  Obecna cena lekarstwa wynosi około 35 500,00 zł za jedno opakowanie (wystarcza ono na 21 dni)

  Dam sobie odciąć rękę za twierdzenie, że cena wyprodukowania tego leku to kilka(dziesiąt) centów za opakowanie, ale cena sprzedaży to 35 500 zł – toż to bandyterka w najczystszej postaci!!! Wiem, oczywiście, jest to jedyny lek, a rodzice zrobią wszystko, żeby przedłużyć (ale nie uratować) życie dziecka. Tak więc, jeśli macie trochę kasy na zbyciu wpłaćcie na konto tych kryminalistów, niech pozwolą dziewczynce pożyć trochę dłużej.

  Cena leku jest tak wysoka, bo chorych, którzy go potrzebują można policzyć na palcach jednej ręki, i to w skali całego świata. Firmy farmaceutyczne (najbogatszy kartel na świecie!!! bogatszy niż branża narkotykowa i porno) nie mogą sobie pozwolić na rozdawanie leku za darmo. Dlatego, że liczy się wyłącznie dochód, a życie ludzkie jest gówno warte.

 2. DavidIckeFan pisze:

  Powiem krótko bo mam już powyżej kokardy tego wyłudzania pieniędzy na Garnku a teraz nawet tutaj. Z takimi apelami, to sobie chodźcie do kukiełek, na które głosujecie a potem dumnie na Garnku piszecie, że „Spełniłem/łam obywatelski obowiązek.”. Czym jest obywatelski obowiązek, to nie macie pojęcia więc przestańcie sobie tym terminem wycierać mordy. Ludzi, którzy odwiedzają ten blog, czyli często osoby, które nazywacie GÓWNEM, DEBILEM a w najlepszym razie PARANOIKIEM tylko dlatego, że mówią prawdę, ZOSTAWCIE W SPOKOJU (odpieprzta się ode mnie i od pozostałych czytelników tego bloga!)!!!

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s