Dziura w chmurach! Trzeba łatać! Chemtrails…

Wystarczyło kilka godzin z gromadzącymi się chmurami, aby akcja rozpylania przeniosła się na niższy pułap, a chemtrails nabrały włóknistego charakteru. Kiedy tylko pojawia się w chmurach prześwit, skrytobójcy natychmiast biorą się do pracy, bo przecież promienie słoneczne, są dla nas szkodliwe…

chemtrails łatanie 01

I dalej…

chemtrails łatanie 02

chemtrails łatanie 04

Niebo stało się różowe, poprzecinane pourywanymi chemtrails, ale nikt nie patrzy w górę. Nikogo nie interesuje makabryczny widok, niczym z filmu science fiction. Rozumiem, że można nie wierzyć w pewne teorie spiskowe, ale to, co dzieje się na naszym niebie jest widoczne dla każdego. Jakim, zadufanym we własnym światopoglądzie trzeba być ignorantem, żeby zlekceważyć tak ewidentne dowody…?

chemtrails łatanie 05

Ręce opadają…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polska i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Dziura w chmurach! Trzeba łatać! Chemtrails…

 1. Praworządny Obywatel NWO pisze:

  To u Was już lataja na całego. U nas jak na razie spokój. Chyba mają przerwę techiczną. Zastanawiam się czy te przerwy nie mają związku z nasileniem akcji w innym regionie Europy czy świata. Ostatnio mówiło się chyba o powodzi w Rumunii i chyba Francji. Ostatnio dokładnie przyjrzałem się tym zdjęciom na stronie Jasnej Góry. Rzeczywiście „wysmażyli” im tam chemtrialami takie chmury,że nie dziwi wcale ta powódź. Polska jakby nie mówić wyszła w niezłej kondycji z tego światowego kryzysu, trzeba więc kraj zadłużyć w inny sposób bo tu nie ma miejsca na wyjątki. Wszyscy mają być zadłużeni po uszy i prosić szanowne NWO o „ratunek”. Poza tym ze szczepieniami im w Polsce kompletnie nie wyszło. Takich rzeczy czy ci psychopaci nie wybaczają. Widać też,że NWO skraca smycz miejscowym kacykom. Z Komorem w 4 oczy ro0zmawiał sam Brzeziński. Pierwszy prikaz? Belka, dziecię globalistów na szefa NBP. Jego pierwsza decyzja. Trzeba wziąć pożyczkę z MFW na „rozwój”. Co na to PiS. Kaczyński powiedział,że nie mają do Belki żadnych uwag merytorycznych, protestują tylko przeciwko trybowi jego powołania. Chociaż trzeba przyznać,że Trzeci Bliźniak miał rozsądne zdanie na ten temat.
  Na konferencji prasowej w Sejmie Dorn powiedział, że decyzja o udzieleniu przez niego poparcia jednemu z tych kandydatów musi być poprzedzona zawarciem odpowiedniej umowy politycznej.
  Miałoby się w niej znaleźć kilka zobowiązań kandydata, w tym: że do końca 2012 roku doprowadzi do wycofania Polskiego Kontyngentu Wojskowego z Afganistanu; powoła Radę Bezpieczeństwa Narodowego „z prawdziwego zdarzenia” (mieliby do niej wejść m.in. szefowie MON, MSZ, premier, a także osoba wskazana przez Dorna); zawetuje każdą ustawę, która włącza żołnierzy i funkcjonariuszy do powszechnego systemu ubezpieczeń emerytalnych.

  Ponadto kandydat na prezydenta, który chciałby poparcia Dorna, musi obiecać, że przeciwstawi się członkostwu Polski w strefie euro, „zawetuje każde zwiększenie podatków pośrednich i bezpośrednich”, a także każdą ustawę zwiększającą nakładane na przedsiębiorców obciążenia biurokratyczne (ponad wymogi określane przez prawo Unii Europejskiej).
  Dorn poruszył kwestie kluczowe, Afganistan i euro. Tak więc Żyd Żydowi nierówny. Jaro i jego śp. brat to niestety syjoniści i tutaj miejsca na kompromis nie ma.
  Ciekawie Dorn mówił również o Belce.
  Z Ludwikiem Dornem, posłem bezpartyjnym, byłym marszałkiem Sejmu, byłym wicepremierem i byłym szefem MSWiA rozmawia Jacek Nizinkiewicz:

  – Marek Belka został wskazany przez Bronisława Komorowskiego na nowego szefa NBP.

  – To nie jest dobry kandydat. Nie chciałbym żeby polski Bank Centralny był oddziałem nieformalnego bytu jakim jest pewien układ interesów międzynarodowej finansjery.

  – To dosyć enigmatyczna wypowiedź. Co pan ma namyśli?

  – Przyjmijmy, że na podstawie mojej intuicji, wiedzy i doświadczenia wyrobiłem sobie takie zdanie. Niech pan marszałek Komorowski prześledzi działalność pana Marka Belki w Iraku. Był tam od czerwca do października 2003 szefem koalicyjnej Rady Koordynacji Międzynarodowej. Od listopada 2003 do kwietnia 2004 był dyrektorem ds. polityki gospodarczej w Tymczasowych Władzach Koalicyjnych w Iraku, odpowiedzialnym za reformę walutową, stworzenie nowego systemu bankowego i nadzór nad gospodarką. Postawmy pytanie co Polska z tego miała. Nic. A firmy innych krajów – i owszem To jest kluczowe pytanie.

  – Proszę rozwinąć swoją wypowiedź.

  – Nie chcę jej teraz rozwijać, ale to są kluczowe pytania o pana Belkę. Ponadto z ręki amerykańskiej takie funkcje w Iraku mógł otrzymać tylko ktoś kto cieszy się najwyższym zaufaniem. Takim zaufaniem nie obdarza się za darmo. Wolałbym, żeby szefem NBP został jednak ktoś do kogo nasi amerykańscy przyjaciele mają mniejsze zaufanie.

  To już oskarżenie Belki wprost o amerykańską agenturę. Tak mocno tego nikt nie podniósł. chociaż trzeba uczciwie przyznać,że protestował równiez Pawlak.
  ymczasem szef PSL, wicepremier i kandydat na prezydenta Waldemar Pawlak ostro skrytykował osobę Belki, mówiąc, że nie jest on osobą niekontrowersyjną. – Nie jest najlepszą kandydaturą na obecne czasy. Potrzeba osoby, która będzie z większym wyczuciem rozumiała interesy miejscowe, krajowe w relacji do interesów globalnych, międzynarodowych korporacji – wyznał w Radiu TOK FM. Belka do ubiegłego tygodnia szefował ważnemu departamentowi europejskiemu w Międzynarodowym Funduszu Walutowym. Współtworzył pakiety ratunkowe dla państw pogrążonych w kryzysie
  – Belka niedawno prezentował przekonanie, że zagraniczne banki czują się odpowiedzialne za interesy prowadzone w Polsce. Tymczasem w przypadku opcji walutowych międzynarodowe banki po prostu starały się wyciągnąć jak najwięcej kasy w trudnych kryzysowych czasach – ocenił.

  Pawlak nawiązał do sytuacji sprzed dwóch lat, kiedy to wiele firm dało się wciągnąć w spekulacyjną grę na złotym, który podobno był skazany na umacnianie. Niestety, upadek banku Lehman Brothers spowodował nie tylko głęboką przecenę naszej waluty, ale też światowy kryzys finansowy. Upadły takie firmy, jak: Krosno, Monnari czy Techmex.

  Jak to się ma do szefowania NBP? – W zderzeniu interesów krajowych z globalnymi nie będzie potrafił odmówić, bardzo mocno się oprzeć. Znam realia i wiem, jakie są mechanizmy – wyznał szef PSL w TOK FM.
  Sorki,że tak trochę nie na temat chemtrials. Chociaż z drugiej strony o globalizmie bez chemtrials mówić się chyba nie da.

 2. DavidIckeFan pisze:

  Dzisiaj na TVP INFO w materiale o roamingu można obejrzeć sobie chemplane w akcji. Operatorowi musiał się bardzo spodobać ponieważ zrobił na niego zbliżenie.

 3. Praworządny Obywatel NWO pisze:

  Tego się po prostu już nie da „obejść” bo stało się wszędzie powszechne. Czytałem gdzieś jak pewni producenci jakiejś reklamówki czekali na czyste niebo, bez smug, żeby zrobić dobre zdjęcia. Czas leciał, kasa w plecy i się poddali. Nakręcili tak jak było.

 4. Lidia pisze:

  Zdjęcia jak z horroru. U mnie wczoraj o tej porze zbierało się na deszcz, potem lunęło, zagrzmiało, więc niebo było ciemne.

  Znacie pewnie taki film animowany ” Skok przez płot”? Pokazane tam błękitne niebo poprzecinane jest chamskimi chemtralami. Takimi pojedynczymi, ale niech się owieczki przyzwyczajają, nie?

  Ale niektórych takie niebo zachwyca. Oglądałam niedawno jakieś zdjęcia ze ślubnej sesji. Jedna fotka – para stojąca tyłem do fotografa na tle nieba z włókniakami na całej powierzchni :/

 5. Praworządny Obywatel NWO pisze:

  @ Lidia
  To nie chodzi o to,że to ktoś polubił. Od tego nie ma ucieczki. Czystego nieba niedostaniemy już od tych psychopatów, nawet na ślub. Wyjątków nie przewidziano. To już się widzi w telewizji oglądając np.informacje itp. Ciągle czekamy na tego „jednego sprawiedliwego” dzinnikarza z jakiejś mainstremowej telewizji. Czasem ludzie się nawracają, maja wyrzuty sumienia itp. Chociaż trzeba przyznać,że dziennikarze to wyjątkowe prostytutki.

 6. baria pisze:

  U mnie była kilkudniowa przerwa, myślałam, że może z powodu wyborów i Openera, który trwa u nas odpuścili, nic z tego dziś od świtu latają.

 7. astromaria pisze:

  @ Praworządny Obywatel NWO: Żyd żydowi nierówny, bo to co się dzieje nie jest dziełem Żydów, lecz syjonistów. Syjonistą może być człowiek każdej rasy i narodowości, a Żyd może syjonistą nie być. Przykładem jest Aaron Russo Żyd i nie-syjonista. Poza tym słowo „żyd” ma dwie pisownie: z dużej i z małej litery. Żyd z dużej to przedstawiciel narodu żydowskiego, a żyd z małej to wyznawca ich religii i czciciel Talmudu. Można być wyznawcą judaizmu nie należąc do narodu żydowskiego, czyli być żydem przez małe „ż”. Oczywiście większość starozakonnych to Żydzi. I większość syjonistów takoż. Wśród światowych elit pracujących na rzecz NWO jest wielu nie-Żydów, ale syjonistów. No i na zakończenie: Żydzi to z etnicznego punktu widzenia Chazarowie, z nie żadni Żydzi, bo jak twierdzi Shlomo Sand narodu żydowskiego w ogóle nie ma i nigdy nie było.

  Co do nieba nade mną: przez cały czas jest czyste, ale wczoraj patrzyłam na nie i zastanawiałam się, co jest grane. Chmury były niby normalne i widać było, że w górze hula wiatr, więc były rozciągnięte, ale uwaga: nieliczne podejrzanie wąskie i długie chmury biegły… w poprzek! Nikt mi nie wmówi, że wiatr wieje jednocześnie z zachodu na wschód i z północy na południe, tworząc chmury w kratkę. Tak więc musieli pylić, ale nie zauważyłam kiedy. Ewentualnie mogło to napłynąć znad Warszawy. Pewnie Warszawa bardziej „ich” interesuje niż prowincja.

  Natomiast dzisiaj niebo jest zachmurzone i nie widać nieba.

 8. Praworządny Obywatel NWO pisze:

  @Astromaria
  Oczywiście masz rację,że za cały ten bajzel odpowiadają syjoniści. Może i jakiegoś syjonistę z samego szczytu ruszy sumienie i puści farbę? Nadzieja na to jest niestety niewielka bo czyż my martwimy się w jakich warunkach w naszym domu mieszkają prusaki? A dla nich jesteśmy niestety tylko insektami. Tak pewnie i traktują chemtrials. Opryski insektów.
  Co do chemtrials to zdecydowanie zmienili taktykę. Chyba robią to na wyższej wyskości. Nie widzę chemlanów, ani smug takich jak wczesniej, a już rozlazle włókniste chmury. To jest chyba reakcja na artykuł ojca Tomonia, Trudno teraz pokazać ludziom te samoloty o których wspominał ojczulek. Jesli nie odpuści tego tematu to się z niego zrobi wariata. Jesli to jest już starszy człowiek to wrobią go klasycznie w starcze otępienie itp. Jeśli nic się nie zmieni to nas też zamkną pewnie w jakiejś „psychuszce” jak to się mówiło w ZSRR. Zresztą psychologia radziecka znalazła nawet pewną jednostkę chorobową na niepokornych. Schizofrenia bezobjawowa. NWO wymysli chorobę psychiczną pn „wiara w chemtrials”.Tak jak chorych na morgellony, które są chyba skutkiem chemtrials wysyła się do psychiatry. Teraz na skutek katastrofy w zatoce Meksykańskiej coraz więcej ludzi skarży się na kłopoty z oddychaniem itp. Co najczęściej mówią tam pacjentom podobno lekarze? To się bierze z kłopotów natury psychicznej! Czasem się mówi,że ten świat to dom wariatów. W dobie New World Order tego powiedzenia niedługo nie będziemy traktować jako przenośni. Ach gdybyśmy mieli dostęp do mediów. NWO rozsypałby się po tygodniu. Ale nie ma co załamywać rąk. Dzięki za blogi takie jak Wasz. Kropla przecież drąży skałę. Pozdrawiam.

 9. TheEndi pisze:

  @Praworządny…
  „Paranoja to znajomość wszystkich faktów”…

  Ojczulek starcem nie jest: http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/tomon.jpg, więc demencja odpada. 😉

  Bądźmy dobrej myśli. Już niebawem…

 10. astromaria pisze:

  @ Praworządny Obywatel NWO:

  Może i jakiegoś syjonistę z samego szczytu ruszy sumienie i puści farbę?

  Czasem któregoś rusza, ostatnio ruszyło chyba Stiglitza, a wcześniej Johna Perkinsa.

  Nadzieja na to jest niestety niewielka bo czyż my martwimy się w jakich warunkach w naszym domu mieszkają prusaki? A dla nich jesteśmy niestety tylko insektami. Tak pewnie i traktują chemtrials. Opryski insektów.

  Dokładnie. Oto, co powiedział Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla: Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.

  Co do chemtrials to zdecydowanie zmienili taktykę. Chyba robią to na wyższej wyskości. Nie widzę chemlanów, ani smug takich jak wczesniej, a już rozlazle włókniste chmury.

  Dziś obudziłam się o 5 rano i wyjrzałam przez okno. Na niebie biała i szeroka smuga przez całą długość nieba. Chwilę potem nadleciał kolejny chemplain i rzeczywiście, leciał dużo wyżej niż do tej pory. Nie mogłam fotografować, bo moje okna wychodzą na wschód, więc słońce świeci mi prosto w aparat. Kiedy wróciłam z łazienki było już kilka kratek, a po dalszych kilkudziesięciu minutach niebo zrobiło się brudne, jakby widziane przez zadymioną szybę. A teraz szarość popłynęła dalej, natomiast nad nami jest perłowo-biała poświata. Niebo wydaje się prawie białe i widać na nim jeszcze bardziej białe obłoczki, ale one wyglądają jakby były oglądane przez jakiś biały filtr. A między obłoczkami… biały chemtrail!

 11. astromaria pisze:

  O mój Boże, jak mogłam zapomnieć o pewnym Żydzie i nie-syjoniście, a nawet wręcz anty-syjoniście!!! Naprawiam więc ten błąd czym prędzej!

  Daniel Barenboim, pianista i dyrygent, mój idol zarówno artystyczny jak i życiowy. Żyd urodzony w Rosji, zrobił światową karierę muzyczną. Jest pierwszym (i chyba dotąd jedynym) dyrygentem, który wykonywał w Izraelu dzieła Ryszarda Wagnera. Co ciekawe, publiczności się podobało.

  Facet z sumieniem i sercem. Założył orkiestrę młodzieżową złożoną po połowie z młodych Żydów i Palestyńczyków. W jednej orkiestrze zasiedli potomkowie dwóch skłóconych narodów i po raz pierwszy w życiu mogli sobie powiedzieć prosto w oczy co czują i co myślą. Jak już sobie wygarnęli to i owo, okazało się, że żadna ze stron nie jest święta i każda musi wybaczyć. Żydowskie dzieciaki mogły też wreszcie spojrzeć na konflikt z przeciwnej strony i zrozumieć, jak bardzo źle się w Palestynie dzieje.

  Małolaty (po obu stronach naprawdę piękni młodzi ludzie, na oko nie do odróżnienia kto jest z którego narodu) grają jak anioły. Pojechali w trasę po krajach arabskich i świetne było to, że młodzi Żydzi doznali prawdziwego szoku, bo oni sądzili, że Arabowie to dzikie, brudne i zarośnięte brudasy, a miasta arabskie to brudne śmietniki z wielbłądami na ulicach (autentycznie, tak sądzili!!!) i nagle zobaczyli piękne, czyste i bogate miasta, a w salach koncertowych bardzo kulturalną i elegancką publiczność, znakomicie znającą się na muzyce. To odmieniło ich sposób myślenia o Arabach i Palestyńczykach.

  Barenboim jest działaczem na rzecz pomocy Palestynie. Założył tam szkoły muzyczne, sprowadził nauczycieli i daje młodym stypendia, bo wszyscy palestyńscy nauczyciele dawno zwiali na zachód.

  Parę lat temu dał przemówienie w Knesecie, za co został nie tylko wygwizdany, ale obrzucony najgorszymi obelgami, to była taka masakra, że aż się popłakałam patrząc na to, co jego rodacy mu robią. W końcu przyjął obywatelstwo palestyńskie.

  Kocham tego faceta!!!

 12. natalia pisze:

  Co o tej tematyce naprawdę myśleć?! jedni twierdzą że to wina klimatu inni, że za tym stoi NWO, a jeszcze inni mają teorie że to wina słońca które w ostatnich latach jest za bardzo aktywne, tak czy siak te opryski doprowadzą do śmierci ok 60 mil. ludzi ROCZNIE!!! jak się przed tym obronić?
  gdzieś czytałam że trzeba jeść dużo czosnku i pić tran, morze ktoś coś ma jakiś pomysł, aby uchronić?

 13. astromaria pisze:

  @ Natalia: co masz myśleć? Na to pytanie nikt ci nie odpowie, bo nikt (poza tymi, co to robią) tego nie wie. Sama musisz szukać, a że masz rozum, to i coś znajdziesz. Mam nadzieję, że podzielisz się tym z nami.

  Jak się bronić? Też nie bardzo wiadomo, ale w filmie o pogodzie rad udziela lekarka, obejrzyj uważnie i zastosuj, może pomoże. Ja zalecam medytacje / duchowe uzdrawianie i naturalną dietę. Podobno makrobiotyka czyni cuda, słyszałam, że ratowała zdrowie i życie żołnierzy napromieniowanych w Czarnobylu.

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s