Chemtrails – Nowe spostrzeżenia…

Od kilkunastu dni obserwuję bardziej ostrożny sposób rozpylania chemtrails, wynikający zapewne z szumu (niewielkiego, ale jakże potrzebnego), wokół artykułu Rzecznika JG, o. Stanisława Tomonia, o którym pisaliśmy wcześniej oraz „naukowej” reakcji na jego zawartość przez Prof. Krzysztofa Hamana.

Owa zmiana sposobu rozpylania, dotyczy przede wszystkim zwiększenia pułapu lotów, używania jedynie mglistej substancji do tworzenia chemtrails oraz rozpylania jej na krótkich odcinkach oraz równolegle do siebie (bez charakterystycznych figur X). Taka taktyka powoduje, że trudno zauważyć ślady, bowiem chemtrails szybko się rozmywa, tworząc jednolitą zasłonę, a ta z kolei w dużym stopniu ogranicza obserwację, ponieważ białe i nieoznakowane samoloty, są ledwie widoczne. Tylko uważny obserwator spostrzeże dużą ilość samolotów i fakt, iż nadal jesteśmy opryskiwani, ale w bardziej subtelny sposób…

Nie posiadając profesjonalnego sprzętu fotograficznego, nie jesteśmy w stanie dobrze udokumentować tego sposobu rozpylania, a co za tym idzie, brak nam silnych dowodów na taką akcję. Jedynym sposobem na informowanie społeczeństwa jest zwracanie uwagi na zanieczyszczenie nieba, jakie obserwujemy od kilku lat, widoczne w postaci białej poświaty (głównie na horyzoncie) i stopniowym zaniku kontrastu, pomiędzy chmurami, a błękitnym niebem, jako tłem. Tej kwestii, poświęcę osobny wpis, kiedy tylko zbiorę odpowiednie zdjęcia, dobrze ukazujące postępujące zmiany w kolorze nieba i przejrzystości powietrza…

Mgliste chemtrails jest rozpylane nie tylko z powodu szumu medialnego, ale również okresu letniego, kiedy to częściej widzimy bezchmurne niebo, a więc akcje włóknistych chemtrails, byłyby zbyt widoczne i dlatego, możemy je teraz zaobserwować jedynie w bardziej pochmurne dni.

Patrzcie w niebo uważnie i w miarę możliwości, dokumentujcie swoje obserwacje. Zbierajmy dowody…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polska i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Chemtrails – Nowe spostrzeżenia…

 1. Tobek pisze:

  Barczewo pod Olsztynem 08.10.2010r. około godz.15

  Klasa!!!

 2. uncle_anesthesia pisze:

  A powiedzcie mi Kochani, co nasi politycy sądzą na temat Chemtrails? Materiałów mamy już bardzo dużo, może warto byłoby napisać do kogoś?

 3. DavidIckeFan pisze:

  Musisz oduczyć się myślenia w kategoriach polityków a w szczególności myślenia, że chcą dobrze dla narodu albo mogą zmienić cokolwiek wedle własnej woli. Jak wynika z najnowszego wpisu o chemtrails na blogu Astromarii (http://astromaria.wordpress.com/2010/11/04/chemtrails-dowody-zbrodni-przeciwko-naszemu-narodowi/), przynajmniej ci najwyżej podwiązani o wszystkim wiedzą.

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s