Chmury słuchają się gwiazd

Jeśli nadal wierzysz mediom, że to człowiek odpowiedzialny jest za ocieplenie klimatu na Ziemi, przeczytaj kilka poniższych cytatów z filmu albo lepiej od razu go obejrzyj i przekaż go znajomym by też poznali prawdę.

Promieniowanie kosmiczne wpływa na klimat ziemi. To niezwykłe: jesteśmy bezpośrednio zależni od kosmosu.

W ciągu ostatnich 100 lat natężenie pola magnetycznego słońca wzrosło ponad dwukrotnie. Do ziemskiej atmosfery dociera mniej cząstek promieniowania kosmicznego, a to oznacza, że pokrywa chmur jest mniejsza. Dlatego klimat ziemi się ociepla. Im silniejsze pole magnetyczne słońca tym słabsze natężenie promieniowania kosmicznego i tym mniejsza pokrywa chmur. Mniejsza pokrywa chmur, to wyższe temperatury na ziemi. Przy słabej aktywności magnetycznej słońca w ziemskiej atmosferze tworzy się więcej chmur. Dociera do nas wtedy więcej cząstek promieniowania kosmicznego. W ten sposób słońce i gwiazdy wpływają na zachmurzenie na Ziemi.

Przez większą część dziejów naszej planety nie było na niej żadnych lodowców. Dziś możemy je spotkać w wielu miejscach. 450 milionów lat temu na ziemi było bardzo zimno. Mimo to stężenie dwutlenku węgla w atmosferze dziesięciokrotnie przewyższało jego obecny poziom. To nie CO2 odpowiada za ocieplanie klimatu„.

slidexman

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły z sieci, Filmy video, Świat i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Chmury słuchają się gwiazd

  1. czoper pisze:

    Ale jakie globalne ocieplenie? Przecież udowodniono że naukowcy przez długie lata fałszowali dane żeby ukryć spadek temperatury czyli globalne ochłodzenie ! Ostatnio słyszałem że cienka warstwa chmur powstałych z chemtrailsów może działać jak szklarnia i podnosić temperaturę nad obszarami poniżej. Może to o to chodzi , żeby wywołać wzrost temperatury tak że ludzie uwierzą w globalne ocieplenie i zgodzą się na wprowadzenie NWO żeby z nim walczyć.

  2. astromaria pisze:

    Ja mam nadzieję, że idzie globalne ocieplenie, a nie zlodowacenie. Jedni straszą nas ociepleniem, inni zlodowaceniem, z czego wynika, że uczeni sami nie wiedzą co się dzieje. Mnie badania tej paczki młodych przekonały. Al Gore nie.

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s