Chemtrails nad Wrocławiem – artykuł znaleziony w sieci.

Trafiłem na rzeczowy artykuł z kwietnia tego roku, na stronie: http://www.miastowroclaw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=826:chemtrails-nad-wrocawiem&catid=2:artykuly&Itemid=20 Autorem artykułu i poniższego zdjęcia jest Krzysztof Tarnawski.

chemtrails nad Wrocławiem

Chemtrails nad Wrocławiem.

Smugi chemiczne (chemtrails) często możemy zobaczyć nad naszym miastem w słoneczne dni. Nielegalnie rozpylane z samolotów, rozszerzają się godzinami tworząc niezapowiedziane mleczno-szare zachmurzenie. Pełny skład aerozoli ani ich działanie nie są podawane do publicznej wiadomości. Są elementem programów modyfikacji pogody (SAG – stratospheric aerosol geoengineering), do wyszukania po słowach kluczowych Cloverleaf Project czy Hughes Welsbach. Nie są to zwykłe krótkie smugi kondensacyjne tworzące się z zamarzającej wody na wysokości powyżej 8 km i szybko zanikające.

Samoloty pasażerskie lub częściej nieoznakowane militarne typu KC-10/KC-135 operując na średnim pułapie poza korytarzami pasażerskimi, pokrywają dany obszar smugami, czasami przerywanymi lub po nawrotach tworzącymi regularną kratę. Działania takie od kilkunastu lat częste są nad obszarami zamieszkanymi wielu krajów, na naszym niebie zaczęły się po akcesji do NATO, należy mieć również na uwadze, że Polska w 2002 r. dołączyła do traktatu o uwspólnieniu przestrzeni powietrznej. Instalacja zraszaczy może być w skrzydłach, częściej aerozole wydostają się wraz ze spalinami, choć w paliwie lotniczym oficjalnie nie występują najczęstsze składniki chemtrails: nano-aluminium i tlenki siarki.

Problem smug poruszano w zagranicznych wiadomościach telewizyjnych oraz filmach dokumentalnych; podręczniki dla amerykańskich dzieci stwierdzają nawet, że samoloty mogą zawieszać w stratosferze drobiny odbijające promieniowanie słoneczne. Odpowiada to definicji geoinżynierii sformułowanej przez Radę Stosunków Zagranicznych (CFR). Publikacje wielu instytucji, w tym NASA, a także ustawy S.1807 i S.517 sankcjonują walkę z rzekomym efektem cieplarnianym metodami, których opisy dokładnie pokrywają się z opryskami na szeroką skalę obserwowanymi na niebie. Jednak obecnie klimat wykazuje tendencję ku ochłodzeniu, której maskowanie nagłośniono w czasie ostatniego szczytu kopenhaskiego po wycieku korespondencji. Globalne ocieplenie przypomina pretekst wykreowany w celu usprawiedliwienia opodatkowania przez rząd światowy emisji dwutlenku węgla, jak również usankcjonowania planu kontroli pogody. Od 70 lat istnieją technologie sterowania zjawiskami atmosferycznymi; bar z chemtrails ma bezpośredni związek z funkcjonowaniem systemów anten typu HAARP, o czym świadczy patent 4,686,605.

Interesującym jest, że władze i korporacyjne media zwykle zaprzeczają nie tylko bieżącym masowym opryskom, ale nawet istnieniu chemtrails, wszystkie smugi określając mianem kondensacyjnych. Nasuwa to podejrzenie, że ta agenda z wielomiliardowymi kontraktami niekoniecznie służy naszej ochronie. Doradca Białego Domu ds. nauki w zeszłorocznym wywiadzie dla Associated Press rozważał stosowanie radykalnej geoinżynierii pomimo poważnych skutków ubocznych, skażenia wód i gleb. Regułą jest, że gdy publicznie omawia się kontrowersyjne, łamiące konwencje rozwiązania, programy te są już w pełnej realizacji; szczególnie dotyczy to tych finansowanych z tzw. czarnego budżetu. Poza tym wojsko z reguły nie komentuje swoich bieżących działań, odtajnia tylko wybrane przeszłe operacje; np. artykuł w Guardian z 21 kwietnia 2002 r. przytacza raport Brytyjskiego Ministerstwa Obrony opisujący rozpylanie ton rakotwórczych związków kadmu oraz patogenów w testach na milionach nieświadomych obywateli podczas zimnej wojny; opryski lotnicze znane są także z Wietnamu oraz Zatoki Perskiej.

Na ostatniej konferencji Asilomar ograniczono uprawnienia reporterów, szok wywołała u nich informacja o 20 megatonach glinu rozpylanego rocznie w atmosferze. Prof. Robock przed Kongresem 5 listopada 2009 r. wypunktował 17 ogromnych zagrożeń środowiska jakie stwarza technologia SRM (sterowanie promieniowaniem słonecznym). Badania Harvardu dowodzą, że silnie rozdrobnione składniki chemtrails mogą przenikać przez płuca do krwi i są zagrożeniem dla zdrowia publicznego. Część badaczy postrzega aerozole jako masowy eksperyment genetyczny. Tysiące osób zgłasza dolegliwości bezpośrednio po opryskach, od rozstroju psychicznego, poprzez objawy grypopodobne, a kończąc na morgellons, nowej chorobie wiązanej z polimerami stwierdzanymi w niektórych smugach. Prawdopodobnym jest, że zakładane otępienie i wzrost śmiertelności w wyniku tych programów to realizacja eugenicznych założeń memorandum NSSM200, służąca kontroli populacji.

Niezależnie od rzeczywistych celów chemtrails, powinniśmy częściej patrzeć w niebo, promować temat w środkach przekazu, telefonować do audycji radiowych, żądać wyjaśnień od oficjeli. Dla Polski metody poboru próbek ze smug powinien opracować niezależny zespół naukowy. Dotychczas na świecie wystosowano wiele petycji, zawiązano koalicje jak Bonnefire, w Niemczech oskarżono władze o manipulowanie pogodą i retuszowanie smug ze zdjęć satelitarnych. Jako wolni obywatele mamy prawo do informacji, słońca i czystego nieba. Godną polecenia stroną dotyczącą problematyki chemtrails jest anglojęzyczna http://geoengineeringwatch.org/.
————————————————————————-

Cieszy niezmiernie fakt, iż coraz więcej osób dowiaduje się o chemtrails i podejmuje działania, mające na celu informowanie społeczeństwa o tej, niepokojącej akcji rozpylania chemikaliów nad Polską i całym światem…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły z sieci, Polska, Świat i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Chemtrails nad Wrocławiem – artykuł znaleziony w sieci.

 1. lovdav pisze:

  Latają jak cholera nad obszarem powiatu grójeckiego w dniu 18.06.2010.Powoli tworzą się chmurki i to widać choć od rana przygrzewa niemiłosiernie tworzą nawet kratownice tymi smugami.

 2. lovdav pisze:

  Jedno pytanie na czym polega rola działka orgonowego tylko bez zbędnych że to broń przeciwko UFO.W miarę rozsądne odpowiedzi mające rozwiązanie naukowe.

 3. astromaria pisze:

  O orgonie i działkach orgonowych poczytaj sobie, bo sporo tego było pisane tu i tam (ale nie na moim blogu). Najwięcej informacji znajdziesz w Nexusie i być może w Nieznanym Świecie. Wpisz do googla orgon i Wilhelm Reich, a na pewno coś znajdziesz. Nexusy są w chomiku, dużo ludzi je ma, więc tam zajrzyj.

  Reich został przez oficjalną naukę uznany za świra, a jego wynalazki za niedziałające oszustwa, ale zaraz po jego śmierci, zupełnie jak w średniowieczu, spalono wszystkie jego książki i opisy wynalazków. Robert Anton Wilson wyśmiewał się z tego: „to nie działa, ale jest zakazane”. Skoro coś nie działa, to po co tego zakazywać? Książki spalono, ale nie wszystkie, tylko te, które były w jego domu i wydawnictwie. Te, które były w prywatnych domach ocalały. Ale większość patentów szlag trafił. Są dowody na to, że Reich potrafił wpływać na pogodę. Osiągał to dzięki działkom orgonowym.

 4. ERRATA pisze:

  pogrubienia tekstu zbędne
  drugi akapit pierwsza linijka jest „pasażerskie” powinno być „komercyjne”
  pozdrawiam autor

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s