Dzięki Angorze kolejni ludzie dowiedzieli się o chemtrails

Najpierw Jasna Góra, potem sama jaśnie oświecona Gazeta Wyborcza, a teraz Angora – trzy „opiniotwórcze” ośrodki mające wpływ na to, co uśpieni obywatele wiedzą o otaczającym ich świecie. Oto okładka tygodnika Angora:

Okładka tygodnika Angora

Dzięki głosowi z Jasnej Góry kolejna tajemnica została ujawniona. Większość ludzi nie jest w stanie uwierzyć w to, co się dzieje, jest to dla nich absolutny szok, nic więc dziwnego, że reagują agresywnie i z niedowierzaniem. Oczywiście, większość zrobi wszystko, żeby jak najszybciej o tej sprawie zapomnieć, a wmówienie sobie, że to wszystko paranoja i urojenia ułatwi im powrót do stanu głębokiego snu. Jest jednak nadzieja, że kilka owieczek ocknie się z hipnozy i o to chodzi. Ziarnko do ziarnka, aż zbierze się miarka i długo (niczym Mesjasz) oczekiwana setna małpa osiągnie stan przebudzenia świadomości.

O tym, że jesteśmy na dobrej drodze świadczy niepohamowana furia zawodowych dezinformatorów NWO. Ziemia zaczyna im się palić pod nogami, kompromitacja goni kompromitację, a sukcesów w ogłupianiu coraz mniej. Oj, panowie, jak tak dalej pójdzie wasi mocodawcy przestaną wam płacić i z czego będziecie żyli? Z pracy? Przecież wy nic nie umiecie, zupełnie jak politycy żyjecie wyłącznie z robienia ludziom wody z mózgu. A jeśli będziecie musieli się wziąć do uczciwej roboty, to chyba umrzecie z przepracowania.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły z sieci, Polska i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Dzięki Angorze kolejni ludzie dowiedzieli się o chemtrails

  1. TheEndi pisze:

    Choć jest źle, to jest też dobrze i będzie coraz lepiej. 😉 Gdyby tak więcej osób medytowało w intencji czystego nieba i nicości NWO, to i owo szybciej ległoby w gruzach…

    Pamiętam bardzo dobrze, jak w zeszłym roku zawaliły się plany przymusowych szczepień i poczułem wtedy, że jesteśmy świadkami przełomowej chwili, kiedy to prawda zaczyna przebijać się do mediów i ludzkich umysłów. Podobnie z katastrofą smoleńską… Pamiętajmy, że żyjemy w okresie „przemian” i wszystko przyspiesza, zatem już niedługo kwestia chemtrails, będzie sprawą bardzo głośną. Nie do przemilczenia…

    Sługusy NWO. Chrzańcie się. Amen. 🙂

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s