Modyfikacje pogody przed defiladą – wierzą. Chemtrails – nie wierzą…

Jak to jest możliwe, aby społeczeństwo, przyjmowało bez mrugnięcia okiem informacje na temat modyfikowania przez człowieka pogody, przy najróżniejszych okazjach, natomiast, kiedy bijemy na alarm, iż nad naszymi głowami, rozpylane są chemtrails, zawierające chemiczne środki, pukają się w czoło, nazywając nas paranoikami?

Nie trzeba długo szukać, aby natrafić na wzmianki o użyciu samolotów, a dokładniej rozpylanych przez nie substancji do wpływania na aurę. Artykuł z 8 maja 2005 roku o defiladzie w Moskwie: http://wyborcza.pl/1,75248,2696085.html. Kolejny z czerwca 2007 roku o merze Moskwy Juriju Łużkowie: http://wyborcza.pl/1,86738,4258418.html i następny z 6 sierpnia 2008 roku o akcjach w Pekinie: http://wyborcza.pl/1,75476,5557587,W_Pekinie_w_chmury__cel__pal_.html.

Powyższe artykuły, są jedynie poglądowymi przykładami, bo już wiele lat temu „zabawiano” się w zmienianie pogody. Mają one jedynie posłużyć za przykład, jak łatwo przyjąć wiadomości przekazane przez oficjalne media, a jak trudno dostrzec zagrożenie, kiedy o nich nie informują.

Czy ludzkość zawsze była taka podatna na manipulacje, nie tylko pogodą…?

Advertisements
Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły z sieci, Polska, Świat i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s