Przełomowa informacja o chemtrails na portalu gazeta.pl

WAŻNE!!!

Na portalu gazeta.pl, ukazał się nieoczekiwanie artykuł, który może przyczynić się do przerwania zmowy milczenia w sprawie chemtrails. Oto jego treść:

samolot

„Pytania z Jasnej Góry. Czy powodzie w Polsce powodują tajemnicze samoloty?”

Igranie z chmurami na polskim niebie? – to pytanie zadaje publicznie rzecznik Jasnej Góry ojciec Stanisław Tomoń. Swoje przemyślenia na temat ewentualnych przyczyn powodzi w Polsce opublikował na jasnogórskiej stronie internetowej.

– Z wielu rejonów Polski, a zwłaszcza z miejsc na terenach dotkniętych w ostatnim okresie ulewnymi deszczami i burzami, otrzymujemy od licznych osób niepokojące sygnały. Według tych – pokrywających się ze sobą informacji – wszystkie one mówią o pojawianiu się co pewien czas samolotów pozostawiających za sobą dziwne smugi na niebie. Według naocznych świadków samoloty te widoczne były w tych rejonach polskiej przestrzeni powietrznej, w których – wkrótce po ich przelocie – powstawały niespodziewanie potężne chmury deszczowe i niebawem występowały nadzwyczaj obfite opady – pisze na stronie internetowej biura prasowego Jasnej Góry o. Stanisław Tomoń,

– We wszystkich przypadkach obecność takich samolotów została odnotowana przez naocznych świadków jako szybko przemieszczających się, na dużych wysokościach, i w kolejnych sektorach powietrznych. Samoloty te zostały zauważone wielokrotnie, o różnych porach dnia, i przez wiele osób.(…) Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że owe „ślady” na niebie to normalne smugi kondensacyjne powstające po przelotach samolotów odrzutowych. Jednak obserwujący zauważyli, że wszystkie te długie na kilometry smugi, w przeciwieństwie do smug kondensacyjnych powstających po wielu innych przelatujących samolotach odrzutowych, ani – w takim samym czasie – nie znikają z nieba, ani nie wydają się być dla obserwujących takie same. Zdaniem oglądających smugi te swoim wyglądem różnią się od innych! Utrzymują się, stopniowo rozrastają i w widoczny sposób coraz bardziej rozpraszając się, wkrótce pokrywają sobą coraz większe połacie nieba – pisze paulin.

Według ojca Tomonia na zdjęciach wykonywanych w maksymalnych zbliżeniach przez teleobiektywy a nawet astroteleobiektyw widać, że „powstające smugi nie są normalnym efektem pracy działania silników samolotowych”. Paulin domaga się od ” kompetentnych służb państwowych” odpowiedzi: czyje to są samoloty i do kogo one należą? Kto za taki stan rzeczy ponosi odpowiedzialność? I jak to w ogóle możliwe, by ktoś latał w polskiej przestrzeni powietrznej i rozpowszechniał jakiekolwiek środki bez powszechnego i publicznego informowania o tym wszystkich mieszkańców na danym obszarze?

W końcu radzi: „Patrzmy więc w niebo! Warto częściej i z większą uwagą spoglądać… w niebo! I to nad własną głową! Zwłaszcza, że któregoś pięknego poranka lub popołudnia na własne oczy moglibyśmy na nim zaobserwować coś tak niewiarygodnie oczywistego jak np. sztuczne wywoływanie przy użyciu samolotów zmian pogodowych. Jak planowe wzbudzanie różnych zjawisk atmosferycznych o czasowo późniejszych – i jednak już możliwych do przewidzenia – skutkach. Zjawisk, o wywoływaniu których na tak szeroką skalę nie tylko, że dotąd mogliśmy nie mieć najmniejszego pojęcia, ale i o których wciąż nie możemy mieć prawie żadnej głębszej wiedzy”. I ubolewa, że w mediach nie ma na ten temat żadnych informacji

screenFot. Jasnagora.com

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły z sieci, Polska i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

29 odpowiedzi na „Przełomowa informacja o chemtrails na portalu gazeta.pl

 1. KM pisze:

  WS o jakich szczepionkach piszesz? Rozwiń temat proszę.

 2. wiki29 pisze:

  zrób my cos z tym chemistral. szukam c\hętnych do masowych protestów.
  kontakt rodzinnyoptyk@interia.pl

 3. astromaria pisze:

  @ Luke: zasypałeś mnie pytaniami:

  Czy wiadomo jakie konkretnie chemikalia są – według Was – rozpylane przez samoloty (prosiłbym w miarę możliwości o podanie konkretnych związków chemicznych, albo przynajmniej określenie z grubsza typu tychże związków?
  (Przy okazji – dla uzyskania odpowiedzi można się pokusić o analizę widmową “chemtrails” – w końcu są one pięknie widoczne na niebie; można także pokusić się o przeanalizowanie próbek powietrza – konieczne byłoby zastosowanie małego samolotu bezzałogowego – modelu nawet – który by owe próbki pobrał //tu możliwe kłopoty z kontrolą lotów…//
  2. Kiedy zaczęto rozpylać owe związki?
  3. Dlaczego rządy nie korzystają z małych bezzałogowych samolotów – niewidocznych na niebie (nie zobaczy się raczej 10m samolociku na wysokości 12 km…), mogących wykonywać manewry, zamiast zostawiać długie i proste “dowody wizualne”
  4. Czemu nie są one rozpylane w chmurach? W końcu byłyby w nich znacznie słabiej widoczne

  Moja gorąca prośba: skoro jesteś otwarty, jak zapewniasz, to z łaski swojej sam sobie poszukaj odpowiedzi na te pytania. Wiele z nich znajdziesz w tym blogu, ale musisz pokonać lenistwo i poczytać, o czym pisaliśmy. Inne znajdziesz w innych źródłach, których jest naprawdę bardzo, bardzo wiele. JA NIE JESTEM MASZYNKĄ DO UDZIELANIA ODPOWIEDZI. Gdybym odpowiadała w kółko na te same pytania, które lenie umysłowe tu zostawiają, to nie miałabym czasu na nic innego. Najłatwiej jest pytać, ale znacznie trudniej jest myśleć i samodzielnie poszukiwać odpowiedzi. Rusz tyłek i obsłuż się sam, ja nie mam czasu niańczyć każdego początkującego ani nie jestem psem aportującym, któremu każesz przynieść w zębach trofea. Nic tak nie kształci jak samodzielne poszukiwania. Przejrzyj ten blog, poczytaj komentarze, a znajdziesz wiele tropów do dalszych dociekań. Powodzenia!

Straciłeś czas i energię na pisanie komentarza który skończył w spamie? Stało się tak, ponieważ nie raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem FAQ!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s